:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşk herkezi kırarbiraz..
ÇiLeK
dragon1lu.gif

Aşk herkesi
Kırar biraz
Eksilmesin
Acısı şükret

Sen bana dediğinden bu yana kırık bir yanım. İçimde bitmeyen yitmeyen bir sen. Senle tutunmuşluğum hayattaki fırtınalara, dalgalara rotamı kaybetmiş bir gemi gibiyim şimdi yalpalıyorum. Acısını yaşıyorum sensizliğin.

Varsın ağlasın
Dalda kiraz
Herkes kendine
Sürgün biraz

Aşkımıza ağlıyor şimdi bulutlar. Gökyüzü döküyor içindekileri damla damla benim gibi. Kendine sürgün ettin ya beni. Bitmeyen bir özlemin kollarına bıraktın. Sürgünlerdeyim bu sürgünün sebebi sen sonu sen.

Çocuk gülüşün
Dünden bir yara
Aşk bize sıla
Gözlerimin önünde yüzün o masum gülüşün. Geçmişten kalan kabuk tutmuş bir yarasın içimde zaman zaman kanayan. Uzaklardayız bir birimize aramız da aşılmaz engeller. Aramızda başka eller, başka yollar başka hayatlar var. Akıp gidiyor hayat senden uzakta bir yerde.

Günler gelirde
Büyür üzerler
Aşk bize gurbet

Zaman akıp gitmekte yolunda sanıyorum her şey aklıma bir sen düşene kadar. Büyüyor tekrar açın içimde. Tarifsiz sızılar sarıyor, kramplar giriyor kalbime kap katı kesilip kalıyorum damarlarımda kan akmıyor bir kalp krizine dönüşüyorsun. Feryat ediyor kalbim sonunda patlatıyor damarlarım yinede yoksun.

Ay ışığı
Tende bıçak
Giden sürgün
Kalan kaçak

Sürgün edilmiş bir aşk bu senden uzaklarda bir deniz kenarında sana doğru bakıyorum hasretle. Yüzün gibi parlıyor bu gece ay. Tebessümler oturuyor yüzüme. Yaralarım kanıyor deniz tuz basılıyor üstüne seni hatırladıkça. Mavi bir gecede hasretliğin siyahı sarıyor etrafımı.

Kapansın yarası
Şu gecenin
Ayrılıklar örtsün üstümü

Sensiz geçen yılların yarası kapansın artık. Ya tam sana gelsem ya tam senden gitsem sıkışmasam hep iki arada bir derede. Sen en iyisi bende bitsen ve kapatıp kapıları mühürler vursak üstüne.

Kimim kimsemdir
Ah gözlerin
Gidecek yeri
Yok kimsenin
Hiçbir şeyimsin dokunamadığımsın, gözlerinde kendimi göremediğimsin yanında olmadığım, saçlarını okşayamadığım. Hiçbir şeyimsin hiç gidemediğimsin. Senden başka kimsem yok. Sende ise bir ben varmıyım?
Ara
GCLRNFNS
buda harikaaaaa hilall emeğine sağlıkkkSmile

Hesaplaşma yüklü bir gecenin sabahıydı sana vedam. Oysa sen sadece hoşça kal dedim sanmıştın...Kanter içinde kaldı dudaklarım sana söyleyemediklerimi kendime haykırmaktan. Söylesem anlamazdın, biliyorum...Üstünde hiçbir etiket olmayan bir şişeye konmuş bir yardım mesajıydı kelimelerim...Ben ıssız bir adada; yanında almak isteyebileceği üç şeyi bile olmayan bir kazazedeydim. Çok tirajik biliyor musun? Üç şey alamazdım yanıma, almayı isteyebileceğim tek şey sendin... Ve sen bana aynı cümlenin içindeki iki kelime kadar yakın; ve aynı zamanda aynı cümlenin içinde asla bir araya gelemeyecek iki kelime kadar uzaktın...Çelişkilerin bileşkesi bir sevgili...Şarkılar saki olmuştu masama. Hep acı olan mezelerimi getirirken soframa, biri geldi biri gitti upuzun bir yalnızlık boyunca...Şarabımın tadı daha mı mayhoştu ne! O tanıdık tadı yapıştırabilmek için dudaklarıma, günün ağarması gerekti kadehlerin tanıdık lal kırmızısında...
Ara
ÇiLeK
Nedense ,sevdiğimiz giderken sıkarız kendimizi
Yalan yere doldurup ağlatmayız gözlerimizi
Bir düğüm olur kalır dilimiz,söyleyemez
Çıkmaz olur “seni seviyorum” kelimesi
Zor mu?Seni Seviyorum demek!
.....
Belki son kez görüşümüz olacaktır,sevdiğimiz
Belki bir daha uğurlayamayacağız,
Belki de sevdiğimiz gelince biz olmayacağız,
ardından sallanmayacak ellerimiz
Belki kenetlenmeyecek eller,gözler bir daha
Belki birbirimiz için atmayacak kalplerimiz
Belki de sımsıkı,bırakmamacasına
sarmaş dolaş olamayacak bedenlerimiz …
……
gidiyor bak,uçuyor bak,mahzun bakıyor bak!
bizler neden böyleyiz Allah’ım
zor mu?seni seviyorum demek!

sen giderken saklamış atmıştım içime
bugünse yağmur yağıyor sokaklara,caddeye
işte tam sırası gözlerim boşalt içini ne var ne yok
nasıl olsa farkına varmaz hiç kimse
sen de rahatla benim yüreğim de

TŞKLER BU GÜZEL YAZINN İÇİN VE YORUM İÇİNN ÇOOK TŞKLER...
Ara
GCLRNFNS
iştee budurrr hilal...

gidiyor bak,uçuyor bak,mahzun bakıyor bak!
bizler neden böyleyiz Allah’ım
zor mu?seni seviyorum demek!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:17 AM