:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neden hep kad?nlar yak?n?r???
Karatas
hep duyar?z kad?nlar kad?n olman?n zorlu?undan yemekti ?ocuktu ev i?iydi bilmem neydi yak?n?r dururlar.

neden hep kad?nlar yak?n?r .?

kad?n olmak ?ok zordurda erkek olmak ?okmu kolayd?r?

yoksa bu bir hastal?km?d?r??

Ara
gurbetci
neden yakinir bilyiomusun cünkü bazi erkekler isten evlerine gediklerinde her defasinda yorgun olduklarini sölerler tabi hakli olarak ve oh siz evde oturuyosunuz derler bölece kadinlarda hakli olarak evde yaptiklari islerden söz ederler...
yani arkadasim eger bazi erkekler kendilerinin calistiklarini sürekli eve baktiklarini kadinlara yakinmasalar onlarda öle bisey demezler...
ama tabi genelleme yaparak konusulmasi yanlis kesinlikle ben genelleme yapmiyorum...
Ara
İLAYDA
Kadinlar Erkeklere Oranla Daha Çok Yoruluyor Hem Evde Hem İŞte ÇaliŞan Kadinlar Var Tabİ İstİsnalar HarİÇ BÖyle Erkeklerde Var Ama ÇoĞunluk Olarak Erkekler EŞlerİne Yardim Etmİyorlar Evde Üstelİk Bİrde Kendİ Yorgunluklarini Öne SÜrÜyorlar Bu Nedenle Kadinlarda Erkekler Gİbİ Kendİ Yorgunluklarini Dİle Getİrmekte Buluyorlar Ama Erkeklerden Bİrazdaha Farkli Bİzİm Dİlİmİz O YÜden Bİrazdaha Baskin Çikiyoruz Bİz KadinlarSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalmak ?c?n sebep yoksa. G?tmek ?c?n neden coktur... blue_belial 1 388 04-07-2022, Saat: 02:57 AM
Son Yorum: wildfang
  İlişkiler neden ölür? MaSaL 0 444 09-15-2010, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: MaSaL
  Bazı Erkeklere Neden Ayı Denir MaSaL 0 462 08-27-2010, Saat: 03:37 PM
Son Yorum: MaSaL
  Neden Duygusuz.com ? GhosT_ 12 1,179 12-20-2008, Saat: 12:49 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  gökyüzü neden mavi görünür? TutkuM 6 647 08-30-2007, Saat: 10:06 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:20 AM