:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendimi öldürüyorum
_AL0n3_
yazık ya Sad
bu kadar seviyesizce yorumLar yazıLdığına inanamıyorum 3 sayfa saçma sapan şeyLer yazıLmış ama bi kişide çıkıp noldu neden dememiş Sad
Ara
~uqqaLa~
yaa benim Rüya güzeLi'nin söyLediğine güLmemin nedeni; oLayı gerçek oLarak düşünmememden..yani ben gerçekten intihar edeceğini sanmıyordum =/ ciddi değiLdir diye güLmüştüm.. neyse
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Burda ben okadar büyük hatalar göremiyorum işin açıkcası kızmanın horlamanın yada farklı acıda kimseye bakmanın yararı olacagınıda düsünmüyorum bence herkesin böyle yanıtlar vermesinin mantıklı acıklamaları olabilir ..

Evet çok üzücü bir durum ... Benimde çok oluyor hayata karsı isyanlarım,feryatlarım,ölmek istiyorum diye haykırdıgım anlarım cok oluyor.. Herkesin kendine göre dertleri vardır...

Şimdi tek yapabileceğimiz dualarımızı eksik etmemektir...

Mekanın cennet olsun , toprağın bol olsun arkadaşım ...
Ara
nesil!
SadSad ayhh inanmıorm yaa suna baqq belki brzcık vazgeçirmeye çalıssaydınız o yasıo olblrdii !! belki demstr artık kmse için önemim kalmadı die offff
Ara
~uqqaLa~
Karar verdikten sonra, kendi çevresi vazgeçirememişse burdakilerin ne kadar faydası olabilirdi ki ? zaten bu ruh hâliyle kimseyi dinleyemezdi Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar etmeyin eylemeyin yaa bu konuda neden biraz ciddi olmuyorsunuz dalga geçmek yakışıyormu duygusuzların kalbine burası sevgi dolu kalplerin mekanı olarak öğrendik şöyle bir baktımda hiç kimse dememiş neden arkadaşım neden ölüyorsun yada öldürüyorsun diye bakıyorumda çoğunuz ciddi bir konuyu dalgaya almışsınız lütfen hepiniz birer duygusuz üyesine yakışır bir tarzla davranın lütfen.
Ara
_AL0n3_
ya hernesee artık olan olmş boşu boşna yorum yapanLarnda üstne gtmeye gerek yok zaten onlarda anLamşLardır aynı şeyLeri uzatmann hç bi anLamı yok
[b]keşke bunLar yaşanmasydı ama napaLm geçti artık
aLLah rahmet eyLesn ne dieLm :'([/b]
Ara
EndLess
Yaa hereks Burda Yorum YapanLArı Suclamıs...Ama Kız bu msjı yazmıs.Gıtmıs..Yanı burdakılerın msjına bakmamıs bıle kız gıttıkten 30 dakka sonra ılk msj atılmıs..bırrılerının sucv u8nu burdakılere yuklemeyın kımsıı ınsanm dıgıl dmeıs kımısı ole demesenız yasıyor olurdu demıs...

Yaa tamam kımse bunalrı yaptıkları ıcın onları korumuyor..SmileSmile ama onları suclau msj yazsaydınız dahı o kız olmus olurdu..

gerceklerı gorun..
Ara
günahkeçisi
noldu ki seni bu kadar ölüme itiyo
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Artık çok geç arkadaşım konu açılalı 1 yıl olmuş artık nasıl cevap vermesini bekliyorsun.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendimi banli hissediyorum:D BiRiciGim 28 1,567 06-08-2008, Saat: 08:43 AM
Son Yorum: вöğüятℓєηℓι_&#1
  guglede kendimi buldum:D MaNeSiA 21 1,686 05-09-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 09:25 PM