:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendimi öldürüyorum
iLLeth.!
giden gitmiş alıyakmı..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ağla diyen yok sana sadece alay edilcek şeyi sordum
Ara
ÐŽeşaren
Arkadaşlar gerçekten böyle bir duruma karşı, bu tür tavırlarınız yakışmıyor.
Alay edilecek bir konu değildir Ölüm veya initihar etmek.
Ara
€BeRimSin
Sema ile msn de konuşurdum ve uzun zamandır konuşamıyorum ve bu konuyu da ilk defa gördüm şaşırdım ... Gerçekle ne kadar alakası var bilmiyorum!

İnşallah Öylesine bir konu açmışsındır ... Şakadır umarım Sad
€BeRimSin
Ölüm dediğimiz illetde alay konusu oldu ya kız gerçekten ihtihar etmiş az evvel aradım ve abisi ile konuştum :S Ölmüş Sad

Alay geçeceğiniz yerine biraz akıllı davranıp daha güzel şeyler yazabilirdiniz. Ben halen şaşkınım bu duruma. Hayat o kadar size saçma geliyor ki belli ki konuşmak istemiş sizlerle.

Şu gelen yorumlara bakın, biri ölmeden rahmet dilemiş diğeri başımız sağolsun demiş ...

Çok güldünüz mü ya gerçekten :S Gülerken ağzınız burnunuz oynadı mı ? :S

Pes ..

Ölmüş işte ulan ölmüş Angry dsdfskjldfskljdfkl
€BeRimSin
Dostluk forumu sevgi forumu nerde sizin (bizim) sevginiz .

Sadece Gülelim eğlenelim demi başka bişey yok ............
€BeRimSin
Yaptığı şey belki iyi değildir ama biraz seviyeli takılmış olsaydık keşke ........
CReATuRE
Yazık hemde çok yazık hepinize acıyorum siz gibi zavallı insancıklara...Herkesin bunaldığı çaresiz kaldığı bir an vardır...Bu kızda böyle bir anda bunu buraya yazmış...İçinizde insan diye geçinen bazı yaratıklar saçma sapan anlamsız yorumlar yapıp soytarılık yapacağına güzel bikaç kelime edip onu anlamaya çalışsaydı belki şuan aramızda olacaktı o zavallı kız...Kimbilir ne derdi vardıki çıkmazda gördü kendisini...

Hasan'ın söylediğine göre kız rahmetli olmuş ve bunda burda insanlık dıiı yorum yapan herkesin hatası var...Yazıklar olsun sizlere size insan diyenlere...Daha çok şey söylemek isterdim size hatta küfretmek isterdim olağan gücümle ama o zaman sizin gibi zavallılardan ne farkım kalırdı...Tek lafım :

YAZIKLAR OLSUN....
nesil!
ya arkadaslar vazgeçirecenize böle konusuosnz bi anlayın vazgeçrmeye çalısın belki sorunu vardır kelimelere ancak böle döküodr ,, kardes hyrdr yaa nereye gidiosn daha önünde yasayacaın koskoca bi hyt varrr nereyee?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
nesil! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya arkadaslar vazgeçirecenize böle konusuosnz bi anlayın vazgeçrmeye çalısın belki sorunu vardır kelimelere ancak böle döküodr ,, kardes hyrdr yaa nereye gidiosn daha önünde yasayacaın koskoca bi hyt varrr nereyee?
sanırım okumadın gerçekten intihar etmiş bile :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendimi banli hissediyorum:D BiRiciGim 28 1,527 06-08-2008, Saat: 08:43 AM
Son Yorum: вöğüятℓєηℓι_&#1
  guglede kendimi buldum:D MaNeSiA 21 1,652 05-09-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:04 PM