:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
------------------ihanet---------------------------
CeYDa HaNDe KeSiM
elfinn_winterpz8.jpg
Bana ihanet ettin. Hâlbuki beni suçluyordun. Ben başkasını sevdim. Sana söyledim. Sen beni sevdiğini söylerken başkasını sevdin. Kim suçlu söyle bana. Ben mi? Sana söylediğim için mi? Senden saklamadığım için mi? Başkasına bakmadım sana bakarken. Gözlerim senden başkasını görmedi. Her soluk alışımda benimleydin. Ama bir gün bitti. Nedenini soruyorsun. Aslında biliyorsun nedenini. Sendin nedeni. Hayır, söylediklerin değil. Yaptıklarındı nedeni. Seni çok sevdim ben. O kadar ki uğruna kalbimi parçaladım. Bölünen her bir parça anılarımdı. İçimde ki sendin. Ve son vuruşu yaptın. Kendi ihanetini kapattın. Beni suçladın. Sende her erkek gibi yaptın. Sen farklıydın ya. Yalanmış işte. Sende aynısın. Senin suçundu ihanet. Ben asla işlemedim bu suçu. Senin günahına ortak olmayacağım. Sen bittin. Ben hala seviyorum. Sensiz parçaları topluyorum. Yeniden doğan kalbime hediye ediyorum parıldayan güneşi. Ben hak ediyorum. Sen değil. Benim yaşamım güzel olacak. Daha uzun süre alacak mutlu olmam. Kalıcı olacak. Yalancı değil. Sen kal yalanlarınla. Ben gidiyorum. Dönersen bir gün geçmişe hatırla beni. Ben seni kırdığın parçalarla bıraktım. Geçmiş zaman diyeceğim. Gülümseyeceğim. Sen yaşayacaksın. Benim gibi gülümseyerek değil, acılarla. Yine de isterim ki mutlu ol. Yaşamın huzurlu olsun. Kirli olan kalbini temizle. Bir gün ararsan eğer ben yokum senin için bil. Bu şehirdeyim ben. Dayanamam karşıma çıkarsan. Bugün döktüğüm gözyaşının dönüşü olur diye. Sana olan öfkem korkutur beni. Sen ki beni suçlarken bana ihanet ettin. Karşıma çıkma lütfen. Güçsüzlüğüm sana cesaret vermesin. Topladığım kalbimin en büyük sermayesi cesaret olacak. Her şeye rağmen kendine iyi bak.

Ara
*fahriye*
teskkürler zaman perisi.....
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
sağol canm beğendiysen ne mutluSmile
Ara
TutkuM
Karamsar olmak zor değil; Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir^
[SIZE=3]imzan çok güzel tesekkürler[/SIZE]
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık...Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Teşekkürler Sibel Beğenmene Sevindim Jnm
Ara
TutkuM
çok beğendim canım:Smile
Ara
mayk
Sensiz parçaları topluyorum. Yeniden doğan kalbime hediye ediyorum parıldayan güneşi.

cok guzelmıs saol
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Teşekürler Beğenmene SevindimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İhanet sana çok yakıştı... acemhe 0 421 02-22-2011, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: acemhe
  ihanet edemem! acemhe 0 372 12-20-2010, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: acemhe
  Kelimelerin ihanet sokağındayım Hasretiim 1 366 09-12-2010, Saat: 02:09 PM
Son Yorum: history
  Sen bize değil, hayallerimize ihanet ettin.. ay_naz 1 425 06-12-2010, Saat: 06:00 PM
Son Yorum: history
  Yeterki adı ihanet oLmasın gidişinin Hasretiim 4 511 04-04-2010, Saat: 01:18 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:03 PM