:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Daha Çok Eski Yaralarımı Sevdim....
GCLRNFNS

BEN DAHA ÇOK ESKİ YARALARIMI SEVDİM...
En kolay onlarla başedebildiğim için mi bilmiyorum ama ben en çok eski yaralarımı sevdim. Bir daha kanamıyorlardı eski yaralar artık. Bir daha o eski acıyı aynı kıvamda yaşatmıyorlardı bana. Onlarla barışmayı öğrenmiştim zamanla. Ve artık bir yaradan ziyade iz olarak yer alıyorlardı hayatımda.

Geçmişimi hatırlatıyordu bana eski yaralarım. Kim olduğumu onlar mırıldanıyordu bana geçmişimden. Deneyimlerimin adıydı aslında eski yaralarım. Ve deneyimlerime duyduğum saygıyı esirgemiyorum eski yaralarımdan da.

Acıyı onlar öğretmişti bana bir zamanlar.
Acıyı yaşamayı, acıyla birlikte yol almayı, vicdanın sesini dinlemeyi, hoşgörüyü, acıyı bal eylemeyi, olgunlaşmayı onlardan öğrenmiştim.
Yeni sevdalara doludizgin dalabilmeyi onlar sayesinde öğrendim. Onlar güç verdi bana hayat kavgasında. Çelikten sinirlere sahip olmayı onlara borçluyum en çok...

En iyi danışmanlarım onlar oldu yaşayıp giderken. Çıkmazlara girdiğimde, yolumu şaşırdığımda en çok onlarla konuştum. Onlara bakarak arttırdım dayanma gücümü.

Kendimi sevmeyi, kendime değer vermeyi, kendimle arkadaş olmayı eski yaralarım hatırlattı bana sık sık... Ben en çok eski yaralarımı sevdim... ...
Ara
GCLRNFNS
ruhunLa bedeniN bir bütün oLSun
sevqini böLme hic, kaLbinde durSun
sözüNden döneNin qözü kör oLsun
sen benim e$imSin, tüm dünya duySun
caddeLer sokakLar düqüne durSun
bir anLik heveS mi diyenLer $a$Sin
a$kimiz yiLLarca seL oLup ta$Sin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 682 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Gelmezsen Bana Daha Neler Olacak..-..HASAN-PELİN..-.. ciciKIS 8 652 04-13-2022, Saat: 10:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Çok Sevdim..... *TATLI BELA* 3 278 04-12-2022, Saat: 06:24 PM
  Gittim Sevdim Ve Döndüm... pusat41 4 491 04-12-2022, Saat: 04:25 PM
  sevdim seni bir tanem cok sevdim soyle 3 417 04-12-2022, Saat: 11:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:25 PM