:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel sms s?zleri...
gurbetci
bal?k olsayd?n seni denizden al?p akvaryuma koyard?m bir ?m?r boyu seni izlerdim peki sen benim i?in denizden vazge?ebilir miydin?

?zmesin seni kar??l?ks?z sevgiler ba?r?na ta? basars?n ac?lar bir g?n diner giden giysin ald?rma g?n?l yang?nlar da s?ner bakma arkana sak?n KRALlar ?nde gider!!.....

A?k,sevdi?ini yan?nda,sevdi?ini mutlu ve sevdi?ini kendisinide seviyor g?rmek demektir.Kendi vefas?z?ma gitsin......Onun gibi vefas?zlarada ders versin
notr.gif
VARLI?I BANA H?? B?R?EY KATMAYAN B?R?N?N YOKLU?U BANA H?? B?R?EY KAYBETT?RMEZ. SEN? GER?EKTEN O KADAR ?OK SEV?YORUM K?,AMA ?UNU D???NMEDEN YAPAMIYORUM ACABA HAKED?YORMUSUN???
notr.gif
zaman al??may? ?gretirmi?.seni unutmay?m??? aslaaaaaaaaaaa....vazgecilmezim..
notr.gif
?fkeler gizlensede,sevgiler gizlenmezmi?. ac?lar ya?an?r ama hi? ?zlenmezmi?. zaman denen t?nelin hat?ra raflar?nda; sadece '''?zel ki?iler''' eskimezmi?.
notr.gif
yanl?zl?k ???mekse yanl?z?m ???yorum. sensizlik u?urumsa tut kolumdan d???yorum. soru sorma cevab?n? bilmiyorum. bildiy?m tek ?ey seni cok ama cok sev?yorumm.......
notr.gif
a?k bittikten sonra arkada? kalal?m dediler.g?le ba?ka isim versen de?i?ik kokarm?
notr.gif
seni seveni g?remeyecek kadar k?rsen oda sana sevgisini s?ylemeyecek kadar gururludur
notr.gif
sessiz dokunu?tur dostun BAKI?I, kara ya?arken g?ne? gibidir G?L???, azg?n dalgalarda sukunettir SOHBET?, hele birde uzaklarda ise hi? ?ekilmez HASRET?....
notr.gif
arama hayat?n cilvesinde bahane benim g?nl?m serseri g?l?m sanane ben cekerim esrar? gezerim meyhane kumarhane sen bilmezsin g?l?m serserilik ne ?ahane... HAL?L
notr.gif
Yine sevgi r?zgarlar? bekler yelkenim, Esmesem de... Yine sevgi sular? bekler teknem, Akmasan da... Yine sevgi tohumlar? bekler bah?em, Ekmesen de... Yine sevgi ya?murlar? bekler g?nl?m, Ya?masan da... Sevgi liman?d?r bu, sensiz ve sessiz, Gelsen de, gelmesen de...
notr.gif
ba?armak istemekteki KARARLILIKTIR...
notr.gif
seviyorum her?eyim sensin vazge?emem beni sen bilirsin seviyorum nedenmi dersin senden ba?ka sevilecek biri mi war..
notr.gif
insanlar gelmeleriyleyaln?zl?klar?n? da??tanlar? severler;gitmeleriyle kendilerini yaln?z b?rakanlara a??k olurlar... tapulad?n m? kalbimi hadi gitsene........
notr.gif
unuttuklar?n? an?msa;kaybettiysen ara,?zlediysengit bul,k?rd?ysan af dile,k?r?ld?ysan affet,seviyorsan s?yle ??nk? BEN SEN? ?OOOOOOKKK SEV?YORUM HAKAN!YEL?N!
notr.gif
seni sewiyorum desem yalan olur sewmiyorum desem ay?p olur Smile Smile Smile
notr.gif
kirli bir ?ocuk y?z?y?m kap?nda ama d?nyan?n en masum bak??lar?ylabak?yorum sana, uzatt?m ellerimi?eker de?il istedi?im y?re?ini koy avu?lar?ma bu bana yeter be a?k??m...
notr.gif
e?er kendini yanl?z hissediyosan do?ru y?ne bak do?ru y?n : benim senin i?in alev alev yan?p tutu?tu?um tek bir damla su ile kendimi avuttu?um ?ss?z bir ada...
notr.gif
Seni d?s?nd?g?m zaman senin de beni d?s?n?p d?s?nmedigin d?s?ncesi beni cok d?s?nd?r?yor...
notr.gif
sen yoksan ne bu d?nya ne bu do?an g?ne? umrumda de?il.
notr.gif
Uzun ya?amak i?in de?il, do?ru ya?amak i?in ?abalamal?y?z
notr.gif
Ya?amak sadece nefes almaksa. Aciz bir bedende can ta??maksa. Ben b?le ya?amak istemiyorum......
notr.gif
Biri inan bilmiyorsa ne istedi?ini hem kendini mahfeder hemde seni.Dibini g?rmedi?in suya dalmayaca??n gibi sonunu bilmedi?in sevgiye teslim etme kendini.........................
notr.gif
Herkesin mutlu olmak i?in bir yolu varm??, kendi yolumu ?izdi?imde anlad?m. Bir tek ya?anarak ??renilirmi? hayat, okuyarak dinleyerek de?il. Ac? doru?a ula?t???nda g?zya?? gelmezmi? g?zlerden, insan? herhangi biri k?rabilirmi? ama bir tek en ?ok sevdi?i ac?t?rm?? can?n?. ve gurur kaybedenlerin, acizlerin maskesiymi?, sevgi dolu y?reklerin gururu olmazm??. Sevgi emekmi?, emek ise vazge?meyecek kadar, ama ?zg?r b?rakacak kadar SEVMEKM??.
notr.gif
*E?er geceler uzun geliyorsa, sevgilin aray?p sormuyorsa, bir g?n d??lerinde kavu?aca??n?n yeminini vermi?sen g?n?lden, i?te o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkada?...
notr.gif
SEN? SEVMEK ?ST?YORUM KALB?M DURANA KADAR PE??NDEN KO?MAK ?ST?YORUM D?ZLER?M ??R?YENE KADAR SEN?NLE KONU?MAK ?ST?YORUM D?L?M TUTULANA KADAR SEN? ?PMEK ?ST?YORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SEN?NLE ?IKMAK ?ST?YORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKL?YORUM ?LENE KADAR
notr.gif
seviyosan gozlerime bakk? seni d???nd???m gunler bo?a gitmesinn !!!
notr.gif
G?NLER G?Z YAPRAKLARI G?B? B?RER B?RER D?K?L?RKEN AYAKLARIMIN D?B?NE BEN HER GECE KARANLI?A D?K?P G?ZLER?M? SEN?N AYDINLI?INI BEKLED?M SEN YOKTUN
notr.gif
hayat ak?p giderken avu?lar?mdan,e?ilip yerden toplayam?yorum par?alar?m? ve art?k her?ey i?in cok gec demek i?in belkide COK GE?.!!!
Ara
yasmin
gurbetçi mesajlar güzelmiş bende yazdım ama kimse bakmadı silsemmi acaba onları ordan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgi S?zleri .... Firari Fırtına 57 3,565 04-06-2022, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayat S?zleri tatlı_cadı 9 1,220 04-05-2022, Saat: 02:06 AM
  A?k-Sevgi S?zleri >As!_M€L€q< 1 885 04-03-2022, Saat: 10:28 PM
  sEwq? s?zLeRi agirdelikanli 5 909 12-14-2006, Saat: 02:43 AM
Son Yorum: ciciKIS
  ♥ Sevgi s?zleri agirdelikanli 2 973 11-19-2006, Saat: 03:26 PM