:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ecel Olsan Da Gel
EndLess
Sana kal diyemedim ki dön demeye cesaretim olsun.Bazen karanlığın en koyusunda, ıssızlığın kederlendiği saatlerde aklıma gözlerin düşer.Yıldız yıldız parlayışıyla sevdayı anlatan gam yüklü bakışların alır beni götürür senli günlerime gecelerime.Ne olurdu sanki bende kalaydın,gözlerimde donmayaydın,el olmayaydın.
Garibim sensiz.Benden haber getirmiyor mu sana rüzgarlar,oysa tüm bulutlara yükleyip özlemi mi yağan yağmurlara iliştiriyorum sevdamı, iliklerine kadar ıslatsın seni diye.Mevsim kış mı senin olduğun diyarda da, yoksa giderken aldığın baharlarım mı aydınlatıyor gökyüzünü.İç çekişlerim de bir hazan yaprağı gibi titriyor yüreğim,içime karlar yağıyor ey sevdiğim,gözlerinde umutlar yitirdiğim nerdesin.
Nasıl bir özlem bu bitmeyecek sağanak bir yağmur gibi beni sarıveren,dağlarından kar eksik olmayan,dallarında tomurcuk açmayan ağaçlara döndüm.Suyum da sendin,toprağımda sen.Güneşimi zaten daha gitmeden ay ile takas eden,yıldızlarımı söküp atan yar insafsız diyemiyorum seni öyle sevmişim ki sitemlerim bile dilimi yakıyor.
Bir gün sana kavuşacağımı hayal ederek umutlar yeşertiyorum üşüyen bir güvercinin kanadında.Bir kardelen misali yarıp çığları güneş görmek istiyorum.Bana günah değil mi nasıl bir kederle ördün kaderimi.Al bu hasretini benden öleceğim yoksa.Uçurumlar kenarından sesleniyorum sana gel,ecel de olsan,keder de olsan gel.Gel ki son nefesim de gözlerimde kalan yine sen ol. GELLL
Ara
cadım_
guzeldi sağol
Ara
*fahriye*
Sana kal diyemedim ki dön demeye cesaretim olsun......güzel olmus saol...
Ara
AzıLıIıIıBeLaAaAa
süperrrrrrr
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık...Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  arkada?lar siz olsan?z napard?n?z? bilgeis 14 804 04-02-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Bircan Aşkım Olsan? Sanat.kar 1 606 09-08-2014, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: Leader
  Ne zaman Ki Ecel Geldi, İşte O zaman Son Nokta Eklenecek! MaSaL 1 462 05-31-2011, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: YasSmin
  Bi de sadece sen olsan... history 1 445 02-19-2011, Saat: 10:45 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Son başlangıcım olsan sen, keşke! acemhe 20 1,185 08-13-2010, Saat: 04:17 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:57 AM