:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir aşk mektubu
asi_ve_mai
sana olan duygularımı gelip söylemek isterdim. bunu yapmayı çok defa denedim. fakat seni karşımda gördüğüm zaman sanki dilimi yutmuş gibi hiçbirşey söyleyemiyorum. o kadar güzelsin ki bu dünyada kimseyle kıyaslayamam.

seni ilk gördüğüm anda senin o güzelliğin karşısında büyülendim. o anı hiçbir zaman unutamam. seni gördüğüm zamanki duygularım o kadar farklıydı ki o anki duygularımı sana hiçbir şekilde anlatamam. sen belki benden hoşlanmıyor olabilirsin. fakat ben seni birsaniye bile aklımdan çıkaramıyorum. sana karşı beslediğim sevgi her geçen gün bir çığ gibi artmakta. nereye baksam yüzünü görüyorum. bütün gün seni düşünmekten başka birşey yapamıyorum. belki sana olan sevgime inanmıyor olabilirsin ama ben senden asla ve asla vazgeçmek istemiyorum.

bana o sözü söyle. bana EVET de. belki bu küçük söz senin için birşey ifade etmez. fakat benim için o birtek sözün bile değeri çok büyük. senin de bu sevgime karşı bir hareketin bile benim için dünyaya bedel. şunu unutma ki SENİ SEVİYORUM ve HERZAMAN SEVECEÄžİM
:k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:o :o

Alıntı:ben seni birsaniye bile aklımdan çıkaramıyorum. sana karşı beslediğim sevgi her geçen gün bir çığ gibi artmakta. nereye baksam yüzünü görüyorum. bütün gün seni düşünmekten başka birşey yapamıyorum.

Harika yha tesekkürler Smile
Ara
asi_ve_mai
çok eski bir konu... hatta ilk açtıklarımdan denebilir...
bu konuyu bulup çıkartman beni çok mutlu etti saklımsın teşekkürler....
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Smile

Rica ederim ama çok hostu Confusedmiley16:
Ara
asi_ve_mai
bu en çok okunan konularımdan biri...
hatta çok fazla okundu ama hiç yorum almayan tek konum...
sayende unutulmuşluklar hayat buldu Smile
teşekkürler tekrar...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Haksizlik edilmis vallahi bu guzelim satirlara Smile

Insn okudukdan snra yorumsuz nasil kalir boylesine bi eserin yaninda valla sasirdim

Seylik olsn die demiorm cidden cok hosuma gitti Smile
Ara
asi_ve_mai
biliyorum aksi bir maksatla söylemediğini...
bu güzel sözlerin için de ayrıca sana teşekkür ediyorum...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Wink

Rica ederim tekrar.
Ara
güzelgözlüm
çok güsel cümlelerrr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,663 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,404 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 563 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,332 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 995 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 06:46 AM