:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?bretl?k H?k?ye
yasmin
Bu kadar m?? Diyordu: Bu kadar m?yd?? Sevgin.
Ya ne sand?n seni sevdi?imi mi? Dedi "DEL?KANLI"
K?z y?k?lm??t?. ??te tam o anda bir ?ey s?ylemedi. A?LIYORDU, telefonda sessizce. Bir ara Delikanl? k?z?n h??k?r?klar?n? duydu.
Ne o? Yoksa a?l?yor musun? De?er mi? Senin ayr?ld???n? s?yleriz. Benim i?in fark etmez.
Gen? k?z h??k?r?klar i?inde ??kan bo?uk sesiyle barda?? ta??ran son s?z dayanamad?. Anlamad?n m?? Sersem sen veya ben ne fark eder? Ayr?ld???m?za a?l?yorum.
"Delikanl?" Sustu!
Oysa gen? k?z bunlar? s?ylerken onu "SEV?YORDU". Daha ?ncede sevmi?ti. Hep sevecekti. Ama yapacak bir ?ey yoktu. Bu s?zler kar??s?nda direnen gururu vard?. "GURUR ve SEVG?" ne kadar ters kelimeler ve sonunda SEVG? terazide a??r bast?.
Telefonu kapat?rken delikanl? so?uk bir sesle "ELVEDA" gen? k?z ise gururunu ayaklar alt?na alarak son bir defa "SEN? SEV?YORUM" dedi.
Telefonu kapat?rken delikanl? d???nd?... N?YE? N?YE YAPMI?TI? Oysa onu o anda seviyordu ve bunu itiraf etmek i?in tekrar arad?. Fakat telefon cevap vermedi. Gen? k?z?n evine gitti. Kalabal?k vard?. ?a??rd? ac? bir S?REN sesiyle irkildi. Biraz sonra i?eriden a?z?n?n kenar?nda kan bulunan SO?UK B?R CESED ??kt?. Delikanl? y?k?lm??t? ve g?zya?lar?n? tutamad?. Elveda dememi?tim. UYAN! UYAN! UYAN! Dediyse de duymad? gen? k?z bir ara delikanl? k?z?n elindeki kurumu? k???d? g?rd?. Bu?ulanm?? g?zlerini silerek k???d? okudu ve Gen? k?z ??yle yazm??t?:

T?M SEV?LENLERE VE SEVENLERE ?BRET OLSUN!
Ara
yasmin
yorumlarınızı beklerim
Ara
Emy
Of ya berbat bişey bu
Ara
gurbetci
daha öncede okumustum ama simdi okudugmda da gercekten cok etkilendim...
Ara
PunisheR
bi erkek olarak gerçekten sinir bosucu bi durum..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:50 PM