:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özlersem eqer seni deil..qöZlerinİ ÖZLerm..HerŞeim
GereKsizZ
özlemek istediğim oldun kalkta baq mutluluk tablona Nasılda qözlerimde yaşlar var..yılardır inanmıssın mutluluqun qözyası olduquna ben kendminkileri silip seninkilere yetişiyordum oysa belki nefes almayı birbirmize yeniden biz öqretecektik yine ..

herşeye rahmen biz biz olucaktık yine.tuttun ellerimden ya oldu sandım biz mutlu olduk sandım meqerse qöz yaslarını silemeyeyim dieymiş senin ellerimi sımsıkı tutuşun.çok sewmiştik ya sewmek yetmezmiş sonunda anladım şmdi olsan derdinki sonunda ama yoksun varsında varlıqını bu sefer yanımda unutmadın tamamınla sana muhtac mı kaldım bilmiorum ama acılarım daha hafif sanki olmayan varlıqın yok bedenimde en azından..qözlerimi çevirdiğim yerde gözlerinde yok nasıl olsa..sen qidersin sözlerin biter ben bitek aqlarım qözüne bakamamaya çünkü onlarsız yasamaya alışamam ki ben..beni onlar büyüttü bana ben gibi bir tek onlar baktım-..herşeyimdin herşeysiz kaldım..herşey aramıyorum kendime..

hep giderken varlıqını alırdın ya bu sefer ben koydum qizlice varlıqımı ..bundandır susamayışın..bundandır dayanamayaşın..boşversene sewdiqim ne önemi var!!ben yıllar boyu savasmadımmı yok olan varlıqınla sewmediimmi yinede sen sewemessin biliorumda benim bene ihtiyacım yok herşeyim..sen yoksan herşeysizim..bensiz olsam önemi var mı!!sewdamı sildim..sende beni sil herşeyim..ben sensiz bu sefer bitmedim..sende bitme ben sendeyken bitme..olurda bir qün özlersem seni deil qözlerinidir unutma herşeyim qözlerinİ..!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 657 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,569 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,920 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,983 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 739 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:14 PM