:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beyaz we siyah
Qetesh
[COLOR="Black"]ulaaa bunlar niyeti bozmuş...Tonguebjk ile gs arasındaki dostluk bozulduBig Grin
özge konun çok kötüBig Grin
bidaha açma böyle konu...sarı kırmızı bişeyler bul...kanla, sarı renkli ne var yafBig Grin
[/COLOR]
Ara
GCLRNFNS
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bjk yabancı deil kardeşh takımBig GrinBig Grin
nede olsa sefgilim bjkliBig GrinBig Grin

sevgiline saygı ve sevgilerimi göndriyorum umarım senide doğru yola şu kısa zamanda ulaştırırr özgeeeee SmileSmile
Ara
d€n!z kısı
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulaaa bunlar niyeti bozmuş...Tonguebjk ile gs arasındaki dostluk bozulduBig Grin
bidaha açma böyle konu...sarı kırmızı bişeyler bul...kanla, sarı renkli ne var yafBig Grin
bjk ile gs arasında dostlukmu wardı bozulsunBig Grin:yikildim:
konuyu beğenmedin galiba olsun yinede yorumun içi tşkler:A:
istediğim konuyu açma hakkım war sen karışamazsınTongue
sarı we kırmızı mı:Söyle bi hata yapmamBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevgiline saygı ve sevgilerimi göndriyorum umarım senide doğru yola şu kısa zamanda ulaştırırr özgeeeee SmileSmile
ben takımımı asLa değiştirmem bunun için çhoq uğraşıo ama ben fb mi asla bırakmam ama en kısa zamanda onu doğru yola ulaştırcam fbli yapıcamBig GrinBig Grin:yikildim:
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulaaa bunlar niyeti bozmuş...Tonguebjk ile gs arasındaki dostluk bozulduBig Grin

ben açtım abiiii sen orayaaa gellll gs tv yayın akışııı süperrrrr:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben takımımı asLa değiştirmem bunun için çhoq uğraşıo ama ben fb mi asla bırakmam ama en kısa zamanda onu doğru yola ulaştırcam fbli yapıcamBig GrinBig Grin:yikildim:

ama özgeçik bigün fb seni bırakcak haberin olsunn heee sen ona takım deiştirtir bende sana istediğin hediyeyi alcam beşiktaşlı bi duruşu vardır işte o duruşu kimse bozmazzzzz özgeeee sen rahat ollll:hihi :hihi
Ara
d€n!z kısı
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben açtım abiiii sen orayaaa gellll gs tv yayın akışııı süperrrrr:yikildim: :yikildim:
ehuehu bencede oraya gitBig GrinBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama özgeçik bigün fb seni bırakcak haberin olsunn heee sen ona takım deiştirtir bende sana istediğin hediyeyi alcam beşiktaşlı bi duruşu vardır işte o duruşu kimse bozmazzzzz özgeeee sen rahat ollll:hihi :hihi
çok inatçı ama bende ondan inatçıyımBig GrinBig Grin:yikildim:
GCLRNFNS
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok inatçı ama bende ondan inatçıyımBig GrinBig Grin:yikildim:

inat deilllllll özgeeeeee aşkkkkk buu aşkkkkkkk:hihi :hihi
Ara
d€n!z kısı
en büyük a$kım fb sonra mert sonra..Big Grin:yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Siyah Şallara Büründü Ölüm . . . DarkLady 4 359 04-14-2022, Saat: 07:07 AM
Son Yorum: wildfang
  **Umuda Siyah Kaçtı** MasaL_perisi 11 605 04-12-2022, Saat: 03:35 AM
  Beyaz, Ipek Gibi Yağdi Kar...!!! lover 4 334 04-10-2022, Saat: 07:05 PM