:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlatamadim...(Günlügümden...)
**hicran**
Aslinda yakin ama sana cok uzak oldugumu bilip´te yaziyorum sana...
Hep Korkmussumdur Sevmek´ten..Korktukca Sustum..Sustukcada Yenildim..!
Evet belki Hata bende´ydi, ama baska ne gelirdiki elimden...Sana karsi hissetdigim Sevda Yangi´ni beni yaktikca, eridim...Evet seni gördükce ERIMEKTEYDIM sen farkinda olmadan...
Seni Gördügüm her An´i yasamak istedim, her sessi´ni duydugum´da ise duymamazliktan geldim beni sevmekten geri adim atanlarin sesini...Icimde olan Sevda Yangi´ni, yakti beni..Sendin benim tek Atesim...Beni kül eden Ates Sendin..ANLATAMADIM..
Icimde olan Sevda Yangi´ni Sendin...Hep Gördük birbirimizi...Ben sana beni yakan, gözüme yas olan Yangin´la baktikca sana...Sen "Dostum´sun, deridni anlat,derman bulalim" dedin,sildin gözyaslarimi...Seni her gördügümde gözlerim´deki yasin sen oldugunu bilmeden sasirdin, yardm etmek istedin hep sen O Iyi Yüregin´le...
Anlatamadim, icimdeki Sevda Yangi´nin sen oldugunu...
Anlatamadim, icimdeki Aci´nin sen oldugunu...
Anlatamadim, Gönlümün Sizi´sinin sen oldugunu...
Anlatamadim, gözümdeki yas´in sen oldugunu...
Anlatamadim, dilimdeki sarki´nin sen oldugunu...
Anlatamadim, siirlerimdeki Hece´lerin sen oldugunu...

Hep sorardin ya "Bu Siir´ler kime,cok merak ediyorum" diye...
Anlatamadim, cevaplarin sen oldugunu...
Anlatamadim, aldigim her nefesin sen oldugunu...
Anlatamadim, seni her an yanimda´da olsan ne kadar cok özledigimi...
Anlatamadim, BEN SENI NASIL SEVDIGIMI...

ANLATAMADIM...

Birgün geldin bana, "Anlat Gönlümün Nese´si ,neyin avr artik anlat.."dedin...
Sen bana hep Gönlümün Nese´si derdin, hic ismim´le hitab etmezdin, sordugum´da ise "Sen benim Gönlümü Neselendiren tek arkadasim´sin, bu degismez ki..!"demistin tatli bir tebessümle...
Bense "Sevda Yanginim var Yüregimde, aci veriyor bana" demistim, Sen yine o Iyi Yüreginle teselli vermeye calismistin...Oysa en büyük teselli gözlerime yas olan Duman Gözlerindeydi...Anlatamadim...

Her Firsat´da Resmi´mi cekerdin, sordugum´da ise " Seker kiz, güzelligini kare kare alip, Kolleksiyon oldugu kadar Görücü´ye cikarticam, dünya görsün vazgecilmez güzel bir arkadasimin oldugunu" demistin beni neselendirerek ve utandiraraK...
Sen Farkinda olmadan, neler ´den vazgecmistim, neler´i göze almistim senin icin...Ama icimde´ki Sevda Yangi´nin sen oldugunu, senin degerinin yüregimdeki büyüklügünü Anlatamadim...

"Sevdigin biri var, bundan eminim" demistin birgün...Yine Gözlerimde yas oldugunda ise " O Kadar imkansiz olamaz ki, Gönlümün Nese´si,senin üzülmene dayanamiyorum! Gidip konusayim istersen onunla! dediginde ise kendimi tutamayip kollarinda hüngür hüngür aglamaya baslamistim...Seninde Gözlerinin doldugunu farketdigim an tutdum kendimi..benim yüzümden Üzülmeni istemedim...

Seni Görünce saklanir, göremeyince arardim...Böyle bir Sevda´ydi benimkisi...Anlatamadim...
Öyle cok An´im var´di , bu defter´de seninle...Ama Anlatamadim...Anlatamiyorum...

Kapatiyorum artik bu son sayfalar ile Defteri...Artik bu Defter´e yazmicam...Belki olurya belki birgün eline gecer´se bu Defter, neolur ÜZÜLME benim icin...
Cünkü benim sana olan Sevdam dualarimda kaldi o temizligi ile...Karsiliksiz´di ama Tertemiz´di..Sen Dualarimi süsledin varliginla...Üzüldüm belki ama Allah´imla paylastim senin Sevgini...temiz kaldi yüregimde senin sevdan..Razi geldim yinede Allah´im bu sevdayi yüregime verdigi icin..isyan etmedim..Seni SEVDIM SADECE...

ARTIK KAPATIYORUM DEFTERI; SANA ANLATAMDIGIM SEVDAM GIZLI BU SAYFALARDA...
**hicran**

modify_inline.gif
Ara
Qetesh
çok güsel hicran...Smile
Ara
asi_ve_mai
süper olmuş hicran eline yüreğine sağlık
çok kişinin hayatını anlatabilecek bi paylaşım teşekkürler
Ara
d€n!z kısı
tşkler hicran bunu daha önce okumuştumSmile
**hicran**
deniz kizi bi yanlisin var galiba..bir yerde okuduguna eminmisin? ben bunu yazdim..laf oldun diye Günlügümden yazmadim ciddi Günlügümden bu..ama yok bir yerde okuduguna eminsen rica ederim okudgun adresi baanda gösterde bende göreyim..canim beni yanlis anlama ama gercekten yüregimden dökülenler bunalr..
Ara
GCLRNFNS
hicran duygularına sağlık çok güseldiiiiiiii tşk lerrrrr.....
Ara
d€n!z kısı
hicran19 die biri yazmış tamam canım özelden yolluyorum sana site adresini
**hicran**
tamam yollamana gerek yok hicran19 diye ben kayitliyim zaten bir sitede..istersen ordaki profilime bak ordakide benim...
Ara
d€n!z kısı
**hicran** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam yollamana gerek yok hicran19 diye ben kayitliyim zaten bir sitede..istersen ordaki profilime bak ordakide benim...
tamam o zaman bakmama gereq yoqSmile
ÐŽeşaren
Yüregine sagLik Canim...
Gercekten sahane yazdin!

Hersey gönLünce oLsun Hicranim...
Tesekkürler Schatz
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:57 PM