:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 FenerLi Sınırı!
ѕqρα кJмя
_yozgatli2006.jpg

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den yaptığı transferler, çeşitli esprilere neden oldu.

Beşiktaş’ın, son dönemde Fenerbahçe’de forma giymiş futbolcuları transfer etmesi, bu yaklaşım üzerinde esprilerin yapılmasına da neden oldu. Asbaşkan Mahmut Uslu’nun önceki günkü “Başkanımız Aziz Yıldırım, ‘Herkes Fenerbahçeli olacak’ demişti. Beşiktaş da olmaya başladı” şeklindeki açıklamasının ardından,
‘Federasyonun aldığı karar uyarınca Beşiktaş bu sezon en fazla altı Fenerbahçeli oynatabilecek’
esprisi de kulaktan kulağa hızla yayıldı. Beşiktaş’ın kadrosunda Rüştü ve Mehmet Yozgatlı’nın dışında Nobre, Mustafa Doğan, Ali Güneş, Fahri Tatan ve Murat Şahin gibi geçmişte Sarı-Lacivertli formayı giymiş oyuncular bulunuyor. Ekşisözlük’te yer alan esprilerden bazıları şöyle:

Beşiktaş, federasyonun 6+2 kararıyla rahat bir nefes aldı. Artık kadrosunda 8 Fenerbahçeli futbolcu bulundurabilecek. Ancak sadece 6 tanesi aynı anda sahada olabilecek.

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
:d:d:d:d:d:d:d:d:d
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  “Gerçek Fenerli oldum” Ñ•qρα кJмя 1 441 12-09-2007, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  FenerLi Edu'nun milli takım sevinci Ñ•qρα кJмя 5 436 09-24-2007, Saat: 09:03 PM
Son Yorum: şaban öz
  ATATÜRK fenerli diyenler baksın ask_sehidi 19 904 08-20-2007, Saat: 12:52 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ronaldinho Fenerli olduğunu açıkladı!.. Ñ•qρα кJмя 3 504 07-04-2007, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:12 PM