:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Sevmiyormuuş
ORÇUN
:kk: BİR KIZA SENİ SEVİYORUM DEDİM CIKMA TEKLIFI ETTİM O DA KABUL ETTİ O DA BANA SENİ SEVİYORUM DEDİ :kk: ETRTESİ GÜN BANA DEDİKİ BEN AYRILMAK İSTİYOUM DEDİ BU NASIL SEVMEK ARKADAŞLAR KIZI ERTESİ GÜN BAŞKA BİRİYLE GEZERKEN GÖRDÜM EEE BU NA NE DEMELİ KIZ O COCUKLA GEZERKEN YANINA GİTTİM SELAM VERDIM KIZ BENİ GORUNCE SURATININ RENGİ DEGİŞTİ. SENİ TANIDIGIM O GÜNE NALET OLSUN...SadTÜLAYSad
Ara
ORÇUN
Yorumlarinizi Bekliyorum Sizce Kiza Bir Tokat O Cucuguda Orda Dömelimiydim?
Ara
CReATuRE
kıza tokat atsanda çocuğu dövsende değişen bişey olmayacak orçun...o yüzden bırak uğraşmaya değmez...daha yaşın genç hayatın boyunca karşına ne insanlar çıkaak bu günlerini hatırlayıp güleceksin...
PaPaTYa_PReNSeS
yok canım ölye vurmakla kırmakla bir yere varamazsın
Böylesi insanlar o tokatı bile haketmiyorlar.En güzeli Allah'a havale etmek öyle yaptığın zaman hani duygularınla oynadı ya hani sana yalan söyledi ya
bunuu emin ol kurban olduğum Rabbim yanına bırakmaz...Çıkarır
elbette senin için zor bir durum ama sen yinede efendiliğini bozma şeytanın vesveselerinede aldanma karşına mutlaka helal süt emmiş adam akıllı biri çıkacatır
yeterki sabretmesini bil Wink
Ara
GCLRNFNS
TAKMA KAFANA BE ORÇUNUM bak bi ilişkiye yeni başlarsannn başlangıçta herşeyiii düşünceksin olumluyuda olumsuzuda tama kardeşimm vurmakla kırmakla tatmin olmassın senin gibi biri bana göre bunu yaptıktan sonra pişmanlık duyarrrr okişşSmileSmileSmile
Ara
elaa15
bencede vurmakla kırmakla bişi olmaz bak yine kıs sana ayrılmak istiyorum demiş bana demedi bile direk aldattı ama sonra köpek gibi döndü dolaştı benim kapıma geldi önce az biraz yalwarttım sonrada gittim gel çıkalım dedim hemen sazan gibi atladı sonrada aldattım 1 gün sonra senin bana yaptıgını ben sana yaptım yolun açık olsun buda sana kapak olsun dedim yüzünü bi görseydiniz mos morduBig Grin
Ara
asi_ve_mai
orçun bence yapacağın en iyi şey orada cuk diye oturacak sözü bulup sölemek tokattan daha ağır olur bence
Ara
sevgi nehri özlem
Boşver takma kafana o yaptgı ayıpla utansın.orda agır bi laf koyucaktın tam oturucaktı.
Ara
ORÇUN
Yorumlariniz Için Hepinize çok Teşşekür Ederim
Ara
djseninim
bence kız başkasını seviyo send eo anda yanında olduğun için o kişiye inat kabul ediyo bende yapardım eskiden böyle bir seferinde de ben oyun oynayım derken oyuna gelmiştim bu işler zor aşk sevgizor
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nie aLDaTTıN BeNi zALiMmMmM =( kardijan 14 710 04-08-2022, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ''B?TT?'' AMA KALB?MDE B?TMED?:'(((duy beni? ciciKIS 15 1,068 04-06-2022, Saat: 10:22 PM
  AFFeT BeNi FaToS :D juLia 23 1,376 04-01-2022, Saat: 08:51 PM
  AŞkimmm Nolur Benİ Affet mustafa_hulya 11 1,516 03-17-2010, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: Qetesh
  Babam oyacak beni .. €BeRimSin 69 3,953 04-29-2008, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: can yoldaşım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:36 PM