:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aslanim D?nya Dev?m.....
YARGIÇ
Evet ??te B?r Kez Daha Arkada?alar Gazete Ba?liklarina Hasta Oldum Yav Bug?n Devler L?g?ne G?r???m?z Ne G?zel Anlatiliyo

Ba?liklara Bakin

Aslan Yuvaya D?nd?

Herkes Kend? L?g?ne
Yaffff Bunlar Har?ka Ab? C?mbomuma Yaki?ir Zaten Arkada?lar Fener E?er Uefa Dan Elenmezse S?per Kupa F?nal?n? Onlarla Oynamak ?st?yoruz He

He Bu Arada Tab? B?de A M?ll? Basketbol Takimimiz 4 Te 4 Yapti Ayrica Kutluyorum
Ara
isyanbitmez
ben uefa'nın sistemini yanlış buluyorum.ülke puanı yüzünden çırpınıp duruyoruz.madem takımlar katılıyor onların puanı olsun.fener'e de ne diyim uefa'nın yolları taştan.başarılar..........
tuti
Fener'in ?amp ligine ??kmas?n? isterdim ama beceremediler.
Hehee neyse zaten ?amp ligi onlara fazla gelirdi. Uefa onlar i?in daha iyi ?amp liginde 0 ?ekmektense uefa'da 1,2 ma? kazan?rlar hi? de?ilse ?lke puan?m?z artar.:p
Basketbol tak?m?m?zda Yunanistan? devirecek biraz sonra...Wink
Gruptan ?ampiyon olrak ??kaca??z...Big Grin
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben uefa'n?n sistemini yanl?? buluyorum.?lke puan? y?z?nden ??rp?n?p duruyoruz.madem tak?mlar kat?l?yor onlar?n puan? olsun.fener'e de ne diyim uefa'n?n yollar? ta?tan.ba?ar?lar..........

YAFFF ?SYAN B?TMEZ KARDE??M HEH CESARET ETME ZAMANI GELD? BAK B? KERE B? DE????KL?K YAP SENDEN R?CAM SORUMA TEK CEVAP VER HANG? TAKIMI TUTUYON

HE BU ARADA SEN?NLE UEFA S?STEM? KONUSUNDA HEM F?K?R?M
Ara
tuti
Heheee yarg?? karde?im en sonunda cesaretini toplad?n ha?...Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fener'in ?amp ligine ??kmas?n? isterdim ama beceremediler.
Hehee neyse zaten ?amp ligi onlara fazla gelirdi. Uefa onlar i?in daha iyi ?amp liginde 0 ?ekmektense uefa'da 1,2 ma? kazan?rlar hi? de?ilse ?lke puan?m?z artar.:p
Basketbol tak?m?m?zda Yunanistan? devirecek biraz sonra...Wink
Gruptan ?ampiyon olrak ??kaca??z...Big Grin

HELAL OLSUN TUT? AMA YA ?N?ALLAH DED???N G?B? OLUR KARDE??M BASKETBOL TAKIMIMIZ YAF B?ZDE ?U KUPADA B? CO?TUK MU AB? SORDUM ?SYANB?TMEZE HANG? TAKIMI TUTTU?UNU HEHE BAK?MM KARDE??M NE CEVAP YAZACAK
Ara
isyanbitmez
Galatasaray
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Galatasaray

Hehee akl?n yolu birdir zaten...Smile
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Galatasaray

YAFFF BU KADAR ?RETKEN KARDE??M GALATASARAYLI TAB? YA KARDE??M BEN?DE KIRMAMI? SAOL KARDEEEE??????
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehee akl?n yolu birdir zaten...Smile
ben buna inanm?yorum.B?rakal?m her ak?l kendi yolunu bulsun......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:24 PM