:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galatasaray'dan ''Resmi'' hata!
ѕqρα кJмя
gs_website.jpg

Galatasaray bir ilke imza attı! Galatasaray'ın resmi sitesine, ''Lincoln Galatasaray'da'' haberi girildi. Ancak bir kaç dakika sonra haber geri çekildi. Peki neden?

Sarı kırmızılı kulübün resmi sitesine girilen Lincoln Galatasaray'da haberi geri çekildi. Çünkü Lincoln transferi hala resmi olarak sonuçlanmamıştı. Galatasaray'ın sonuçlandırdığı başka bir transferin haberi girilecekken bir yanlış anlama sonucu Lincoln'ün haberi girildi.

RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA
Galatasaray İletişim Koordinatörlüğü, daha sonra bu konu hakkında bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Galatasaray Spor Kulübü'nün transfer çalışmaları farklı kollardan yürütülmektedir. Yeni transferimiz olan İsmail Bouzid'in transfer konfirmasyonu kulüp medya organlarına ulaştırılırken bir karışıklık yaşanmıştır. Bundan ötürü bu akşam girilen ve çok kısa süre yayında kalan Lincoln transferi haberinden dolayı camiamızdan özür dileriz."

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
olur böle hatalar sqpa kjmr yakalar Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Big GrinBig GrinDBig Grin:

bütn siteler yakaladı bea Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 286 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Tek Büyük Galatasaray romantiq_exelance 9 329 04-12-2022, Saat: 05:56 AM
  galatasaray EN'ler ve İLK'LER romantiq_exelance 1 228 04-12-2022, Saat: 05:52 AM
  Dört dörtlük Ümit Karan!Dört dörtlük Galatasaray! Pessimist 2 457 04-11-2022, Saat: 04:56 PM
  Galatasaray ??in Her?ey ..... Firari Fırtına 36 1,351 04-04-2022, Saat: 01:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:14 PM