:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ancak bu kadar rezil olunur
ZeNabiN
sene 2006. şubat ayı. ankara. cumartesi
ben saat 16.30 sularında otobüs bileti almak için evden çıktım. bileti aldım dönüyorum. hava soğuk ama inadına bi güzel. yerde 20 cm kar var. hava pembeleşmiş kar yağıcak gece belli. etrafta da kimseyok. Allahım öyle mutlu oldum birden. bizim sitenin karşısında bi site var. işte o sitenin yanından geçerken park yerinde duran bi araba çarptı gözüme. gri mercedes simsiyah camlar. dedim ki geçerken bi eşarbıma bakayım siyah camdan bakmak hoşuma giderdi hep cildim filan daha güzel görünüyo diye. salaklık işte eve gidiyosun çıkaracaksın iki dakka sonra. ama yook etrafta kimse yokken bakim dedim.
bakıp eşarbımı düzelttim. sonra merak ettim . acaba dışarda nasıl görünüyorum; gülerken, sinirliyken, ağlarken, üzgünken, bağırırken filan... sadece böyle normal hallerle kalsa iyi sonra iyice cozuttum hırlar gibi diş filan gösteriyorum. elimde silah var gibi yapıyorum. saçma saçma gülüyorum . neredeyse 15 dk smiley hesabı eğlendim orda.
sonra.. sonra bi ses wınnnınııınıın arabanın camı açılmasın mı. içerde dört oğlan. arkadakiler kahkaha atıyo. biri koltukların dibine çökmüş. biri yayılmış gülmekten. önde ki şoför koltuğunun yanındaki koltukta birisi elini karnına koynuş kafası camda ölecek. ben zaten anladığım anda elimi ağzıma götürdüm bi kaç adım geri gittim kaldım öyle. şoför koltuğundaki camı açan oğlan ciddi ciddi baktı "buyrun bayan bişey mi var" dedi. ben cvp veremedim. ööööyle kaldım. sora bi iki saniye bekledi. "hadi siz devam edin biz burdayız" gibi bişey dedi. ve camı kapatıp deliler gibi gülmeye devam etti.

genelde rezil bi insanımdır ama bu kadar hiç olmamıştım. ve o serserileri hergün görüyodum yaa ... onlarınki de saçmalık. insan bi müzik filan açar bulmuşsun arabayı. ne sessiz sessiz bekliyosun yaaa...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Ne Kadar Merakliyiz uluulu 5 899 04-10-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu kadar oLur :D spL 11 2,193 09-18-2009, Saat: 01:53 PM
Son Yorum: spL
  o Baskasinin kolluna girdi bende rezil oldum:D BiRiciGim 50 3,516 06-16-2008, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  bn diiL o reziL oLdu:Dsonrada ben:D:D _AyLin_ 6 980 05-23-2008, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: bbuussee
  ancak bu kadar rezil olunur ZeNabiN 41 3,152 04-03-2008, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: ZeNabiN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:54 PM