:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özleyenlere..
Elfida
guzelyerbr9pb91rs1.jpg
yanımda, yöremde yoksun. dokunmak, tutunmak istesem... başımda kavak yelleri eserken geldin. bu süt liman gecelerde sanadır, bunca sitem...bahçede bir kaç dal titrer, yüreğimde bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
yokuşlar çıkar karşıma birden, duvarlar yükselir, inceden. mesafeler uzar, zaman daralır, ufukta ufalır, ne kaldıysa önceden...salkım söğütlerden bir yaprak düşer, yüreğimden bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
miadını dolduruyor, yaşanmamış sevdalar. bir daha yaşanmayacaklar. hasretlerini savuruyor, yüreğimde tüm ağaçlar. bil ki, sensizliği asla kuşanmayacaklar. ..gözlerimde iki damla yaş kalır, yüreğimde bütün bir sen...aahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen; seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
ikindi yağmurları yağmakta yine; kuşlar, ıslak toprak kokusuyla mest...peykelere sığınır, sırılsıklam anılar. ben anıların pençesinde derdest...çatı arasından sular damlar, parkelere; yüreğime bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
gecenin bir yarısı... orda, eski köprüde oturmuş, nehrin hareli akıntısına dalıp gitmişim. aynı nehrin kıyısında bir ev; hafifçe sıyrılmış perdeler. pencere kenarında sen olsan da, iki adımlık yerde ben kaybolmuş, yitmişim...
köprü altından Göksu akar gider, yüreğimden bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
titrek bir nağmede dalgalandı yüreğim. kulaklarımda, uzaklardan tatlı bir gülüş... tebessümlerde donup kalsaydı keşke yaşam; ama ne mümkün! alnımda kıvrım kıvrım kederler, her biri ayrı bükülmüş...
bir acı tebessüm çökmüş yüzüme, içime bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
gurbet, gurbetlikten çıkmadan gel! bak alışacağımdan korkuyorum, seni göstermeyen semtlere, saatlere... yarın deme; yarını yok aşkın, yarını çok... takatim kalmadı artık, ufku belirsiz vaatlere...gel; gurbetlerde garipliğim kalsın yine, yüreğimde bütün bir sen. seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
hep yakamıza yapışan dargınlıklar... bizi böyle ayıran akşamlara ne desem, fayda etmiyor. parçalanmış bir sevdanın kırıntıları mı kalacak ellerimizde hep. isyan edemiyorum ya; ağlamak istesem göz yaşlarım yetmiyor...
neylesin gönül; dağlara kızıllık vurmuş, yüreğime en hazin sen... ahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen
[ses]http://minorcrisis.net/files/Asli%20Gungor%20-%20Kalp%20Kalbe%20Karsi.mp3[/ses]
[SIZE=1]ALINTIDIR[/SIZE]
Ara
ÐŽeşaren
Mükemmel Canim...
Sarki ile ayri bi renk kattin cok güzel oldu gercekten.
Emegine saglik
Tesekkürler...
Ara
TutkuM
çok güzel olmuş eline gönlüne sağlık.
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]yüreğine sağlık...
güsel olmuş gerçekten, şarkıda ayrı bir güzel zaten...
[/COLOR]
Ara
DarkLady
[yt]4krnxwvxPyE[/yt]

Buda benden olsun istedim ...
Mükemmel bir paylaşımdı...
Teşekkürler....

Ara
GCLRNFNS
çok güseldiiiii tşk ler aman be...
Ara
cadım_