:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herşeyim,bitanem Senin Için..(sen Kendini çook Iyi Bilyosun)
ÇiLeK
Ben senin kalbini, sen benimkini yurt bildikten sonra, şehirlerimiz ayrı olmuş ne farkeder. Ben sende yaşıyorum, mevsimlerden ve zamandan habersizsen sen bende hüküm sürüyorsun. Orada mevsim yaz olmuş hazana dönmüş... bize sarsıntı vermiyor.Kalbimin aynasını sana tutunca mesafeler yitiyor ve beliriyorsun. Seni gönül aynamda görebiliyorsam, ayrılıktan yurtsamadan söz etmenin anlamı yok. Ayrılık pekiştiriyor sevdamızı. sen orada benim için yaşıyorsun, ben burada senin için yaşıyorum.

Mesafelerin SEVGİYİ çoğalttığını senden öğrendim ben. SEVGİ üstüne ne biliyorsam sen öğrettin. ruhlarımız birlikte yürürken keşfettik aşkın bütün girdaplarını. ben düşünce sen tutup kaldırdın ;özleyince ayrılığın daha bir koyusuyla tanıştırdın beni. Ayrılıklar içinde buluşmayı, uzağı yakın etmeyi ve böylece daha çok, daha çok sevmeyi öğrendim. Ve anladım, insan kendi başına sürüklüyor SEVGİYİ, kendi ellerinde taşıyor bir kor gibi. Bir gün SEVGİ ellerimizde kor keseceğini, bıraktık mı yanacağımızı; taşıdıkça, çoğalttıkça daha koyusuna ereceğimizi sen söylemiştin. Şimdi yanan kavrulan ellerimiz değil, yüreğimiz.... Kavruldukça SEVGİ olan inancımız artıyor. Tek başımıza,onurlu ve muhteşem bir coşkuyla arıyoruz birbirimizi, yani ARKADAŞLIGI VE SEVGİYİ...

Sana haksızlık etmemeliyim. Ayrılık acılarından bende yakınıyorum. Bir bilsen olmadık işlere vuruyorum kendimi. Anlamsız avuntular icad ediyorum kendime. Şaşırıyorum, ben mi gurbetteyim, sen mi sıladasın? Yurtsayan, mevsimleri uzaktan seyreden hangimiz? Bir arş hatırası bulmak için geceleri bekliyorum. Senin gecelerin dostu olduğunu,durmadan güneşi çağırdığını biliyorum. Seni orada ne orası yanı başımda, her gördüğüm ve dokunduğum nesnede, okuduğum her şiirde, dinlediğim her şarkıda görmesem; seninle yaşamasam gündüzü ve geceyi ....

Günleri ucu ucuna ekleyemezdim, gecenin sonunu getiremezdim. Boş bir çerçevede gibi anlamsız kalırdı yaşamım.

Biliyorum ki ruhumun yarısı sende yaşıyor; seninle acılar çekiliyor, seninle sınırsız düşler kuruyorum. Gittiğin denizler boyunca benide sürüklüyorsun. Acıların içinde damıtıyoruz yaşam ışığını. SEVGİ VE ARKADAŞALIK acı çekmeyi gerektiriyorsa paylaşıyor onu ruhlarımız. Paylaşıyoruz paylaşmasınıda, ben hep sana haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Sen hasını yaşıyorsun acının bense gölgesini....

Kapıları hep sen açıyorsun hep sen göğüslüyorsun fırtınaları... En büyük şarkıları hep sen söylüyorsun. Ben seni izliyorum yalnız, gönlümün aynasına düşeni yaşıyorum.

Ayrılık acılarından daha çok sana yetişememenin, bütünüyle sen olamamanın acısını yaşıyorum.

Daüssıla'dan, yurtsamamaktan söz açıyorsun, sözlerin kurşun gibi işliyor içime, aşkı elinde bir kor gibi taşıyanların sılası, sevdalıların yüreğinden başka neresiydi?Özlediğin aradığın ve bulamadığın benim gönlümün ateşi olmalı. Asıl hazan asıl karanlık benim gönlümde. Orada sana yetecek, seni acılar önünde diri kılacak coşkuyu, tutkuyu ve bağlılığı bulamıyorsun. Yoksa ayrılığın mesafelerin aramızdaki kara gecelerin ne önemi var?

Yüreğimin bütün darlığına rağmen ruhumun bir yarısının sende olduğunu bilmeni isterim. Beni yaşama bağlayanın sen olduğunu ve aşkı bir kor gibi elimde taşıdığımı... Sıla benim sıla sensin... sıla gönlümüzün aynası. Orada seyrediyoruz birbirimizi. Gecenin önemi yok, umudumuzun ışığı yeter bize...
SENİ SEVİYORUMMM..

69288583qz0.jpg

HEP BU KAPLPDEEE HEP FARKLI OLARAK KALACAKSIN..

76274664od3.jpg

20755391kg2.jpg

61542466hm5.jpg

37526377ce3.jpg

94052745gf6.jpg
Ara
ÇiLeK
dosta0011yazi4cm.gif
Ara
ÇiLeK
dostluk.jpg

dostluk2.jpg
Ara
ÇiLeK
gif3815tf.gif
Ara
deli_sevdam
vayyy bee harika ya bunlar.....
Ara
ÇiLeK
Seni yazıyorum yine gül kokulu melegim...

Seni tanıyalı ne kadar zaman oldu diyorum daha dün gibi ama artık üçüncü yılımıza giriyoruz senle dolu öyle güzel günler var ki bana bunları bi başkası yaşatabilirmiydi biliyorum sen benim hayatıma giren en önemli insansın hayat ne garip dimi,bigün birisi bana deseydi birisini böylesine seveceksin şaka gelirdi inanmazdım ama oluyomuş herşeyim gerçekten seviliyomuş hemde öyle güzel duygularla ki anlatılmıyo bugün elime aldım ne yazacagım bilmeden ve birden sen döküldün satırlarıma bugün günlerden ne biliyomusun bugün 15.08.2008 evet bugün benim için daha bi özel bigün sen bugün ellerimin yüregimin titredigi gün sana sarıldıgım gün bu şehrin sogunda senin üşüdügünü gördügüm gün o güzel yüzünü o güzel ellerini tuttugum gün içim hem buruk hemde çok mutlu nasıl anlatılır ki bilmiyorum ki sen işte sensin resimin masanın üstünde ogün gözlerimin önünde o uyuşun o pike herşey öyle gerçek ki sana anlatamam işte içimdesin işte burdasın bu odanın içindesin sen varsın hissediyorum dolaşıyosun ...

Yaşananlar anlatılmıyo anlatamayacagım biliyorum sadece seni özlüyorum seni doyasıya yaşıyorum sevildigimi öyle biliyorum ki içimi sevinçler kaplı neden biliyomusun çünkü ben çok sanşlı bir insanım senin gibi bi insanın karşıma çıkması beni böylesine sevmesi o kadar güzel bi duygu ki sen sevgi dolusun herkesi seviyosun biliyorum çünkü kimseye kızamazsın sana ne yapılırsa yapılsın sen karşınındakinin mutlu olmasını istersin sen bi meleksin ...sana teşekür ederim melegim bana bu duyguları yaşattıgın için beni böylesine mutlu bi insan kıldıgın için iyi varsın hayatımda iyi ki...

Gözlerim daldı gitti..sustum sana sustum bian karşımda oldugunu ve bana söyledigin o sözler ..................ah herşeyim ah....Anlatılmazsın sadece yaşanırsın doyasıya yaşanırsın sadece bende seni sonuna kadar yaşayacagım...Gittigin o gün canlanı verdi gözümde söz vermiştim aglamayacaktım sen benim agladıgımı görmemeliydin yapamadım herşeyim sözümü tutamadım ben affet içim içimden birşeyler koptu gidiginiz o gün sanki giderken bi parçamı alıp gittin giderken içimde seni bırakıp gittin nasıl bi duyguydu bu otobüse binişin hareket anı herşey daha dün gibi sen bana en güzel mutlulukları yaşatıyosun halada öyle şu hayatta küstügüm anlarda senin dokunuşun beni hayata döndürüyo sen ne kadar uzaksan o kadar yakınsın bana ...seni sözlerle anlatamayacagım biliyorum bu yüzden susuyorum gül kokulu melegim...

Senle yaşadıgım hergün benim için ömür demek
Seninle nefes aldıgım her saniye mutluluk demek
Sensizligi düşünmek ölüm
Sana öyle alıştım ki hep var olmanı istiyorum bigün benden gidecegini düşünmek bile yetiyor benim diri diri mezara girmeme biliyorum bırakmayacaksın gitmeyeceksin benden bende senden gidemem bu sevgim sonsuza dek sürücek ve sen ömrümün sonuna dek benimle olacaksın bizim sevgimizi gücümüz...biliyomusun beni ayakta tutan sebeplerden en önemlisi senin varlıgın ve sevgin sevgin güç kalıyorum her düştügümde seni düşünüyorum ve dimdik oluyorum güçlü oluyorum sevgin beni güçlü kılıyor herşeyim..

Bugün çok güzel çok özel çok anlamlı bigün benim için..seni seviyorum seni sevmenin mutlulugun seni tanımanın sevinçini yaşıyorum dokunuyorum yüregime ortasın atıyosun güçlüyüm sevginden güçümü alıyorum sana söz veriyorum senin yerin bende hep özel kalacak rabbim şahittir ki seni sonsuza dek yüregimde saklayacagım..

15.08.2008
Saat:15.34
(Paylaşmak istedim kısatılmıştır bir kısmı bende saklı...)

Hilal'in seni seviyor ,hepde sevecek herşeyim....
Hilal'in:k:
Ara
BMuhammedB
Kalbinize Yüreğinize Sağlık Sad
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
6662ri7kj5.jpg

Bir Tek Sen Yetersin Bana

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı.

Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin nazar boncuğu hep benimle.Bizi koruyan da o sanırım.

Gözlerine bakmaya doyamadığım, benliğinde kaybolduğum, canıma can katan, hayatıma gül bahçelerini getiren adam iyi ki varsın, iyi benimlesin!

Ben ne yazı, ne kışı, ne baharı, ne güzü..
Sensiz hiç birini istemiyorum. Ne onu, ne bunu..
Hiç birini görmüyorum. Yaşıyorum seninle huzur dolu günleri.Kahrediyorum sensiz güneşi.Bir seni, bir beni istiyorum. Her geçen günü değil seninle olanları seviyorum.Her doğan güneşi değil, gecelerimi aydınlatan seni düşünüyorum.Eski hatıraları değil, seninle paylaştıgım anları yaşıyorum.

Kimse olmasın yalnız sen yetersin bana! Acısıyla, tatlısıyla ne olursa olsun seninle geçirdiğim her an aldığım nefesin hakkını verdiğimi düşündürüyorsun bana. Dünyayı bir başka görüyorum sayende, hayatı bir başka yaşıyorum. Sen yokken yaşları hiç eksik olmayan gözlerim gülüyor artık etrafa, sevgi tomurcukları bırakıyor dünyaya...

Senden ayrı geçen her saniye cehennem azabı gibi benim için. Sen yanımda yokken o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi, yetmiyorum kendi kendime... Sen istiyorum her günüme.Haykırmak istiyorum karşıki dağlara "Beni alın götürün sevdiğime." diye.

Mutsuzluklar burda kalsın bir ben geleyim sana, sen de bana!

Seni Seviyorum...
Ara
ÇiLeK
Teşekürler çicegim...
Bu özel sayfaya bu güzel paylaşımın renk kattı....

Sevgim yüregine sevgin yüregimde..
Ara
ÇiLeK
Sessini duydugum an nefesim kesiliyor
Yüzünü gördügüm an herşeyi unutuyorum
Ben seninle hayat buluyorum hergeçen gün
Rabbim seni bana armagan ettigi için şükür ediyorum
Hayatıma hayat kattın herşeyim
Nefesimi kesen ,herşeyi unutturup seni yaşama neden oldun sen
Sen her kalp atışımda
Sen damarımda
Sen beynimin kemiren bir tümör
Sen içimden atamadıgım
Yüregime sakladıgım
Sen gözümden bile kıskandıgım
Sen hayatım
Sen HERŞEYİM..

Seni Seviyorum
SENİ SEVİYORUM
Seni seviyorum
SENİ SEVİYORUM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 825 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 412 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Git Kendini Fazla Sevdirmeden . . . DarkLady 6 394 04-13-2022, Saat: 07:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:56 AM