:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk
Melek06
Aşk
Kapımı araladım ey aşk gir içeri ,beni savur,geriye dönmeden hemen önce pembeye boya göğümü.
Gel haydi yeniden yağmala,feryadıma kulak asmadan yıkıntılar altında bırak.
Yok işte gelmiyor aşk , tüm olumsuzluklarını kabullenmeme rağmen girmiyor içeri. İçerde varlığın var hissedilen.
İnanmazdım bir kalbe iki aşk sığmaz derlerdi de. Olmuyormuş bir sevda taşırken yürek bir başkasını kabullenmiyormuş.
Çekip gitsen de yüreğini alıp yüreğimden yerine koyacak başka aşk istemiyormuş. Sevmek istese de sevemiyormuş.
Oysa tüm kalelerimi savunmasız bıraktım gelsin istila etsin birileri diye.
Surlara dayananlar oluyor ama birden kalede beliriyor biri kızgın yağ döküyor üzerlerine aşk acıysa acısınlar istiyor. İçeri almamaya niyetli kimseyi sensizlik doldursa da tüm hücrelerini,gelen daha çok sevecek olsa da inatçı bu yüreğim. Biliyor sen değilsin hiçbiri.
Ama bilirim ki senide almayacak o yürek içeri bir daha. Sen sen değilsin çünkü öylesi tapılırcasına sevilen. Sen masum değilsin.
Ellerin kirlendi,yüreğime dokunup kirletemezsin. Seni acıtma isteği var içimde,yaralama kanatma...
Gözlerimde bir kızıl öfke ben böyle değildim ben artık bende değilim.
Canımı dayadım buz gibi cama gelip geçenlere bakıyorum. İnsanların karmaşasına onca kalabalıkta fark edilmeyen ya da görmezden gelinen mendilci çocuğa. Onun gibi titriyorum sokak ortasında umursamıyor kimse sen bile.

İşte bak ayazım
Ben seninle de sensizde karanlıktayım
Seni lanetledim.
Aşk uğramayacak kapına bir daha acımasızım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:15 AM