:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aldatan erkeğin pişmanlığı(yaşanmış bir öykü)
Melek06
aldatan erkeğin pişmanlığı(yaşanmış bir öykü)

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...
Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karim, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatimizin gölgeleri" derdi...
Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı. 97'nin bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık alacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: Biliyorum dedi. İzmire kar yağdığı gün, yani bir ay önce,evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.
- A.
- R.
- K.
- A.
- S.
- I.
- N.
Gerisi için yılları yetmemişti. Ama sanırım Arkasına bak yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.
inanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı. 1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su sözler çıktı: "14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek yok, biliyorum"
2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...
Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sesiz,sevgi dilsizdi...
ben sevgilime onu sevdiğimi sık sık söylüyorum benden şüphemi etsin şimdiSad
İçime sığmıyor ki sevgisi hep söylemek istiyorum.Onu her gördüğümde gözüne bakıp söylemek istiyorum.Aşkım bu yazıyıı okumaaa ....... Beni sevdiğini söylüyorsun sevgi dilsizmiş dersin sonraSmile
Dilimide bağlasalar söylerim işte,yalanda deseler söylerim..seviyorum seviyorum seviyorum seviyorum.....Sessiz ve dilsiz sevmiyorum avaz avaz bağıracak kadar haykıracak kadar seviyorum...
yaramda yok gocunacak ama alındım ben bu söze yaaa. sanırım herinsan sevgisini başka türlü gösterir..
teşekkür ederim...
Ara
pptya83
Çok doğru kilometrelerce uzakta da olsa kadın hisseder,mutlaka hisseder.
Ara
TutkuM
meleğim dün aynısını bende yazmıştım ama olsun eline sağlık
Ara
CADI_22
cok gusel bı hıkaye paylasım ıcın cok tsklerSad
Ara
güne$ibük
teşekkürler,güselmiş
aslında önce gözler söylemeli içten geleni ve kalp inanmalı o gözlere.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aldatan aldan?r.... kıvılcım 3 421 04-07-2022, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevdiğinizin Selasını Duymak (Yaşanmış Gerçek) acemhe 20 1,673 10-05-2009, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045
  Yaşanmış Aşk Hikayesi Duygulanmak İsteyene Tavsiye Ederim.Ağlarsanız Karışmam. *Asİ-yÜrEk* 0 1,123 03-29-2008, Saat: 07:40 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Yaşanmış Bir Hikaye... Resimler&Hayaller 0 427 03-05-2008, Saat: 10:06 PM
Son Yorum: Resimler&Hayaller
  Yaşanmış b Resimler&Hayaller 0 493 03-05-2008, Saat: 10:05 PM
Son Yorum: Resimler&Hayaller

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:03 AM