:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 kadin cennete:D
gurbetci
?? kad?n arkada? bir kaza sonucu ayn? anda hayatlar?n? kaybedip cennete giderler.Cennetin kap?s?nda onlar? kar??layan melek :

"Sizin burada uyman?z gereken tek kural var.. O da ?rdeklere dikkat edin sak?n ?stlerine basmay?n" der.

Sonra kap? a??l?r ?? kad?n cennete girerler. Ger?ekten de etrafta ?rdek doludur. ?stlerine basmamak adeta imkans?zd?r. Dikkat etmesine ra?men kad?nlardan biri kazayla bir ?rde?in ?st?ne basar. Hemen Cebrail belirir.Yan?nda son derece ?irkin bir adam vard?r. Kad?n? kolundan adama kelep?eler ve "?rde?in ?st?ne basman?n cezas? olarak sonsuza kadar bu ?irkin adama kelep?eli olarak ya?ayacaks?n" der.

?kinci g?n kad?nlardan biri yine kazayla bir ?rde?in ?st?ne basar ve Cebrail an?nda yan?nda ?ok ?irkin bir adamla gelip onlar? kad?na ceza olarak birbirlerine kelep?eler.

???nc? kad?n?n g?z? bu olaylardan ?ok korkar. Di?erlerinin ak?betine u?ramamak ve sonsuza kadar ?irkin bir adama kelep?elenip ya?amamak i?in her att??? ad?ma acayip dikkat etmeye ba?lar.

Aradan aylar ge?er ve hi?bir ?rde?in ?st?ne basmaz. Derken bir g?n Cebrail belirir. Bu kez yan?nda boylu poslu inan?lmaz derecede yak???kl? bir adam vard?r. Cebrail hi?bir ?ey s?ylemeden yak???kl? adamla kad?n? kelep?eler ve yine bir?ey s?ylemeden ?eker gider.

Kad?n art?k mutluluktan u?maktad?r. O g?ne kadar g?rd??? en yak???kl?
adamla kelep?elenmi?tir. Adama d?ner ve "Ben acaba ne yapt?m da sonsuza kadar senin gibi g?zel bir adamla birlikte olmay? hak ettim" der.

Adam surat? as?k bir ?ekilde cevap verir:

"Vallahi seni bilmem ama ben az ?nce bir ?rde?in ?st?ne bast?m"
Ara
tugba
çok güzelSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadın Milleti acemhe 6 1,051 03-12-2012, Saat: 08:21 AM
Son Yorum: acemhe
  Süperr kadın fendi erkekLeri yendi :):) YasSmin 17 1,071 05-23-2011, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! MaSaL 3 629 03-24-2010, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Ahirette 2 Kadın CaNaT 1 491 11-03-2009, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  Ensesine vurulacak kadın Qetesh 0 468 11-01-2009, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:44 AM