:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim”
ѕqρα кJмя
2007-06-15_colinimza1.jpg

Fenerbahçemizin yeni transferi Colin Kazım Richards, Fenerbahçe'yi tercih etmesinin kendisi için çok kolay bir karar olduğunu ve Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Fenerbahçemizin İngiltere'nin Sheffeild United takımından transfer ettiği Colin Kazım Richards, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odasında düzenlenen bir törenle kendisini 4 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı. İmza törenine Genel Sekreterimiz Vedat Olcay ve asbaşkanlarımızdan Neşet Yalçın katıldı. Fenerbahçe'nin gençlere ve genç futbolculara önem verdiğini söyleyen Neşet Yalçın, "Kendisinin 2 yıllık Premier Lig tecrübesi var. Colin Kazım Richards ile antrenörlerimizden Önder Özen aracılığıyla temasa geçtik. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynamak istediğini bize söyledi. Sezon bitiminde Teknik Direktörümüz Zico'dan da olumlu rapor aldık. Bu sırada kendisi Milli Takım'a çağrıldı. Milli Takım hocalarımızla da temasa geçtik ve görüş aldık. Onlar da olumlu görüş bildirdi. Şimdi kendisiyle 4 yıllık mukavele imzalıyoruz. Colin Kazım Richards Fenerbahçe'ye, Fenerbahçe de Colin'e çok şey katacak" dedi.
Genel Sekreterimiz Vedat Olcay'da Colin Kazım Richards'ın gençliğine dikkat çekerek, kendisine "Hoş geldin" dedi.

Colin Kazım Richards ise Fenerbahçe'ye gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Colin Kazım Richards, "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğim için mutluyum, heyecanlıyım. Burada büyük işler yapacağım. Bir an önce burada futbol oynamak için heyecanlıyım. Bu kulübün daha büyük amaçları olduğunu biliyorum. Bu amaçlar için hep birlikte çalışacağız" dedi. Daha sonra gazetecilerin soruların yanıtlayan Colin Kazım Richards, "Fenerbahçe'yi neden seçtiğimin çok olması lazım. Benim için aslında çok kolay bir karardı. Fenerbahçe ilk girişimi yaptı. Fenerbahçe kendisini daha iyi ifade etti. Fenerbahçe Müzesi'ni de gezdim. Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim. " dedi. Rekabetin iyi bir şey olduğunu söyleyen Colin Kazım Richards, "Ben hücum alanındaki her pozisyonda rahatlıkla oynayabilirim. Rekabetin iyi bir şey olduğuna inanıyorum. Çünkü insanı daha iyi olmaya iter" diye konuştu. Colin Kazım Richards, daha sonra 8 numaralı formasını sırtına geçirerek, basın mensuplarına poz verdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

2007-06-15_colinimza11.jpg 2007-06-15_colinimza2.jpg 2007-06-15_colinimza3.jpg 2007-06-15_colinimza4.jpg 2007-06-15_colinimza5.jpg 2007-06-15_colinimza6.jpg 2007-06-15_colinimza7.jpg 2007-06-15_colinimza8.jpg 2007-06-15_colinimza12.jpg
Ara
d€n!z kısı
t$kL€r caNıIMm em€ğ€ saygISmile
d€n!z kısı
2007-06-15_colinimza6.jpg
ayNı zamanda yakIşıklıymı$Big Grin
ѕqρα кJмя
öLedr Tongue Big GrinBig GrinD
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Büyük Anadolu Harekatı! Ñ•qρα кJмя 7 507 04-13-2022, Saat: 03:43 AM