:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S!qorta ş!rketlerine gelen d!lekçeler"meslektaşlarıma"(:
y3l!s
- Alkollü arac kullanirken kaza yaptigi icin sigortadan para alamayan bir kisi yaziyor: "Kanimda 2.10 miligram alkol buldular ve bu yüzden para vermiyorsunuz. Insaf edin. Soruyorum size; insanin 8 litre kaninda bu kadarcik alkol olsa, cok mu?":yikildim: ( heeeçç canemmm ayıp edioz bisdeBig GrinBig Grin)

- Temkinli ve ileri goruslu bir kisinin mektubu: "Arabami birkac gun icin arkadasima odunc verecegim. Ancak arkadasim cok sakar ve beceriksizdir, buyuk bir ihtimalle kaza yapar. Boyle olursa bana odeme yapar misiniz?"

- Adam arabasiyla giderken bir bisikletliye carpmis. Sigorta sirketine yaziyor: "Itiraf edeyim ki, kimsenin gelip gelmedigine bakmadan kavsaga girdim. Ama ne yapabilirdim, daha bir saat once de oradan gecmistim ve kimse yoktu."Confusedmiley18:

- Bir kaza bildirim tutanagindan: "Ileriye dogru cikmak isterken ondeki arabanin arka farlarina carpip kirdim. Tabii hemen geri cekildim. Ama geriye giderken bu defa arkamdaki arabanin on farlarina carpip onu da kirdim. Gecmis olsun demek icin kapiyi actigimda ise bu defa yandan gecen bisikletliye carpip yere devirdim." :hihi

- Ehliyetinde "gozlukle kullanir" ibaresi yer almasina ragmen gozluksuz olarak arac kullanan ve kaza yapan surucu yaziyor: "Ehliyetimde yazildigi uzere, kaza sirasinda gozluklerimi takmadigim icin bana odeme yapilmayacagini ogrenince cok sasirdim. Sizi temin ederim ki, o bisikletliye carpmamda hicbir kabahatim yok. Cunku onu gormedim." Big GrinBig Grin

Ara
deryalım
- Adam arabasiyla giderken bir bisikletliye carpmis. Sigorta sirketine yaziyor: "Itiraf edeyim ki, kimsenin gelip gelmedigine bakmadan kavsaga girdim. Ama ne yapabilirdim, daha bir saat once de oradan gecmistim ve kimse yoktu."Confusedmiley18:

koptum janımjım ya saolll...
sanada geliyomu böyle dilekçeler Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
y3l!s
gelmemiiBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  polise gelen mesajlar duygusuz_pamuk 3 343 04-11-2022, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: wildfang
  eski sevgiliden gelen sms mesajlarina yazilacak alternatif cezalar :) CReATuRE 4 519 04-09-2022, Saat: 02:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Eski Sevgiliden Gelen Mesajlar ve Komik Cevaplar nofearheart 4 801 06-16-2010, Saat: 07:59 PM
Son Yorum: okeanos
  Banka Müsteri Servisine Gelen Telefonlar ezoo20 3 492 04-11-2007, Saat: 03:38 PM
Son Yorum: hulleci
  b@n@ gelen bir-m@il... toxique_lierre&b.b.k 5 453 09-11-2006, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:29 PM