:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aski Yargiliyoruz......
YARGIÇ
?imdi siz bi savc?s?n?z ve a?k?n ceza almas?n? istiyorsunuz bende yarg?l?yorum hadi bakim g?relim savc?l?k yeteneklerinizi beni ikna edebilecekmisiniz????Cool
Ara
kardelen
bu a?k varya a?k hep insanlar?n kalplerini ?al?yor..ki?ilik haklar?na sald?r?da bulunuyor.mutlu etti?ini sanarken tam bi bo?lu?a at?yor.davac?y?m hakim bey.?zelime m?dahale ediliyo.dokunulmaz ?ekirdek haklar?ma sald?r?yo.ki bunu herkese yap?yo....a??rla?t?r?lm?? m?ebbet istiyorum.
Ara
tuti
A?k yarg?lamaya bana g?re gerek yok.
??nk? a?k'?n bendeki tarifi ?u dur;sadece 3 harf.(A?k diye bi?ey yok ki!..Wink)

askexe8ya.gif
(+ 16 ya??ndan k???kler okumas?n yaz?y?...Big Grin )
Ara
*melis*
Big GrinBig GrinBig Grin bu aşk denilen melet insanları ne hale sokuyo söle sen hiç aşık olmadın mı nasıl bişey olduğunu bilmiyomusun?
Ara
gurbetci
ben cok cabuk asik olurum ama zor seviyorum....
ama ask sagolsun basimi cok derde soktu o y?zden artik asik olmak isemiyorum
askin idamini istesem yargic bey.........:confused:
Ara
YARGIÇ
kardelen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu a?k varya a?k hep insanlar?n kalplerini ?al?yor..ki?ilik haklar?na sald?r?da bulunuyor.mutlu etti?ini sanarken tam bi bo?lu?a at?yor.davac?y?m hakim bey.?zelime m?dahale ediliyo.dokunulmaz ?ekirdek haklar?ma sald?r?yo.ki bunu herkese yap?yo....a??rla?t?r?lm?? m?ebbet istiyorum.

BU KARARI VEREB?LMEK ???N OLDUK?A ACIMASIZ OLMAK GEREK A?KIN ?ZELL??? GERE?? ?NSANLAR ONUN PE??NDEN G?TMEZSE VE ONA SAH?P ?IKMAZSA ZATEN G?DER K???L?K HAKLARINIZA SALDIRIDA BULUNMAZ A?KA BENL???N?ZLE G?TT?YSEN?Z EL? BO? D?NERS?N?Z A?K ZATEN ?ZELD?R ONU ?ZEL?N?ZE SOKAN S?ZS?N?Z VE ??MD? BEN S?ZE SORUYORUM M?EBBET?N? ?STERKEN ONA NE KADAR HAKSIZLIK ETT???N?Z? G?R?YOR MUSUNUZ PEK? S?Z ONUN???N NE YAPTINIZ O S?ZE BUNLARI YAPTI
Ara
YARGIÇ
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben cok cabuk asik olurum ama zor seviyorum....
ama ask sagolsun basimi cok derde soktu o y?zden artik asik olmak isemiyorum
askin idamini istesem yargic bey.........:confused:

A?KIN ?DAMINI ?ST?YORSUNUZ AMA FARKINDAMISINIZ ?OK ?ABUK A?IK OLURUM D?YE ONU BAS?TLE?T?RD?N?Z BU C?MLEYLE A?KI 3 AY B?LE ??ER?DE TUTAMAM BU AD?L OLMAZ
Ara
YARGIÇ
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin bu a?k denilen melet insanlar? ne hale sokuyo s?le sen hi? a??k olmad?n m? nas?l bi?ey oldu?unu bilmiyomusun?

bu soru san?r?m bana de?il
Ara
*melis*
sana sana sen hiç aşk acısı çekmedinmi nasıl bişiy bilmiyon mu
Ara
gurbetci
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AŞKIN İDAMINI İSTİYORSUNUZ AMA FARKINDAMISINIZ ÇOK ÇABUK AŞIK OLURUM DİYE ONU BASİTLEŞTİRDİNİZ BU CÜMLEYLE AŞKI 3 AY BİLE İÇERİDE TUTAMAM BU ADİL OLMAZ
öle ama ask bana zarar veriyoSad olmasaydi daha iyi olurdu yaSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkı Tek Resimde Anlatın...:)hadi aşıklar işbaşına...:) GCLRNFNS 28 2,513 03-23-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: badelie
  aşkı hangi kelimelerle daha iyi anlatabilirsin? dj_cansel53 11 1,116 06-18-2007, Saat: 08:44 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:18 AM