:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inat
PunisheR
muhalefetlikle kırıcılığı karıştırmayalım arkadaşlar..
Ara
su perisi
"yalans?n sende masallar gibi"demi?sin...cok do?ru bi laf etmi?sin...yaaaww cocu?u isyan ya?murunu tutmu?sunuz!!1.numara olmu? bireder...senden i? ??karSmile
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yargi? Sanilmak G?zeld?r. ?zre Gerek Yok. Ben Te?ekk?r Eder?m.

sana verdi?im s?z gere?i konuya herhangi bir a??klama yapm?yorum yaz? hakk?nda d???nenler g?zeldir saolun varolun..

ayr?ca c?mlen onur verdi te?ekk?r ederim......
Ara
YARGIÇ
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhalefetlikle k?r?c?l??? kar??t?rmayal?m arkada?lar..

saol karde?im ince d???nce
Ara
YARGIÇ
su perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"yalans?n sende masallar gibi"demi?sin...cok do?ru bi laf etmi?sin...yaaaww cocu?u isyan ya?murunu tutmu?sunuz!!1.numara olmu? bireder...senden i? ??karSmile

saol su perisi isyanbitmez be?enmedi?ine g?re bunu vard?r bi bildi?i ben o ?iirle onur duydum ama amac?na ula?m?? ba?ka ?iirlerde var okursan
Ara
w00w
kırıcılığa yer yoq. mcx hepinize Big Grin hepimiz kardeşiz yanlış anlaşılma ne die ? Big Grin
Ara
PunisheR
ibo mahsun alişan size sölüorum :p ibo mahsundan replik çalma olm Wink yargıç yüreğine sağlık dostum Wink
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?r?c?l??a yer yoq. mcx hepinize Big Grin hepimiz karde?iz yanl?? anla??lma ne die ? Big Grin

yanl?? anla??lma s?z konusu de?ildir karde?im ortada ger?ekten amac?na ula?an bi ?iir var isyanbitmez karde?im be?enmezken bile g?zel ?eyler s?ylemi? sen de ?yle punisher karde?im ?ok ho? bir noktaya de?inmi? hepsi ?ok g?zel ?eyler bunlar?n okurkende yorumlar? keyif ald?m....
Ara
YARGIÇ
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ibo mahsun ali?an size s?l?orum :p ibo mahsundan replik ?alma olm Wink yarg?? y?re?ine sa?l?k dostum Wink

sen saol karde?im
Ara
su perisi
okurum tabi yaa... ama fazla uzun olmasın sıkılıyorumda...Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üç Noktana İnat . _AL0n3_ 1 354 06-26-2009, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: Seyduna
  Hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacagım deli_sevdam 1 622 04-20-2008, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  TüM AcıLaRa iNaT.. :: CiMCiMe :: 0 350 10-05-2007, Saat: 01:32 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  Yağmurlara inat gözyaşı dökmekteyim Melek06 0 345 05-06-2007, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: Melek06
  *Acılara İnat* *TATLI BELA* 1 446 03-14-2007, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:17 PM