:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inat
YARGIÇ
su perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okurum tabi yaa... ama fazla uzun olmas?n s?k?l?yorumda...Wink

zaten fazla uzun yazmam oku bak
Ara
su perisi
ok okuyalım
Ara
isyanbitmez
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhalefetlikle k?r?c?l??? kar??t?rmayal?m arkada?lar..
ben bunu anlamad?m ?imdi. direkt ?st?me al?naca??m muhalefetle k?r?c?l??? birbirine kar??t?rmamak ne demek? ama? de?ildir benim muhalefetim. sadece ara? bunu s?yledim her zaman. yapt???m yorumlar salt bir muhalefeti i?ermez. daha do?ru ve daha g?zeli bulma ?abas?d?r t?m?. ?unu da s?ylemeden ge?meyece?im. e?er yapt???m yorumlar k?r?c? geliyorsa yine devam edece?im yorumlar?ma ??nk? ben ben olmad?ktan sonra hi?bir i?e yaramam. muhalefetlikle k?r?c?l?k aras?nda ince bir ?izgi falanda yoktur. sonu?ta bir etkile?im i?i bo?una demezler "a?z?nla ku? tutsanda yaranamazs?n" k?r?lmak isteyen k?r?l?r..........
YARGIÇ
isyanbitmezcim kardeşim punisher kardeşimin sözlerini yanlış anlama seni tanımadığı içindir ortada bi kırıcılık yok kırılanda yok
Ara
PunisheR
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bunu anlamad?m ?imdi. direkt ?st?me al?naca??m muhalefetle k?r?c?l??? birbirine kar??t?rmamak ne demek? ama? de?ildir benim muhalefetim. sadece ara? bunu s?yledim her zaman. yapt???m yorumlar salt bir muhalefeti i?ermez. daha do?ru ve daha g?zeli bulma ?abas?d?r t?m?. ?unu da s?ylemeden ge?meyece?im. e?er yapt???m yorumlar k?r?c? geliyorsa yine devam edece?im yorumlar?ma ??nk? ben ben olmad?ktan sonra hi?bir i?e yaramam. muhalefetlikle k?r?c?l?k aras?nda ince bir ?izgi falanda yoktur. sonu?ta bir etkile?im i?i bo?una demezler "a?z?nla ku? tutsanda yaranamazs?n" k?r?lmak isteyen k?r?l?r..........

ki?i belirtmemi?tim ama ?st?ne al?n?p al?nmayaca??na sen karar verirsin..a??k?as? al?n?p al?nmad???n benim umrumda de?il.ho? payla??mlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üç Noktana İnat . _AL0n3_ 1 354 06-26-2009, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: Seyduna
  Hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacagım deli_sevdam 1 622 04-20-2008, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  TüM AcıLaRa iNaT.. :: CiMCiMe :: 0 350 10-05-2007, Saat: 01:32 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  Yağmurlara inat gözyaşı dökmekteyim Melek06 0 345 05-06-2007, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: Melek06
  *Acılara İnat* *TATLI BELA* 1 446 03-14-2007, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:04 PM