:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu günleridemi görecektik....
Qetesh
Edirne'de gölet buz tuttu. Bir vatandaşımız, buzlu zemin üzerinde yürümeye karar verdi. Ancak yürümek onu kesmedi, otomobiliyle göletin üstünde bir tur atmak istedi. Aracın ağırlığına dayanamayan buz da doğası gereği kırılınca otomobil suya gömüldü. Olayın tek tesellisi vatandaşımızın büyük şans eseri kurtulmasıydı

48.jpg

[COLOR="Black"]VIP TRİBÜNE DİKKAT!
Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde düzenlenen Kunduz Şenlikleri renkli görüntülere sahne oldu. Güreşleri izlemek isteyenlerin talep yoğunluğu, tribünleri ergonomik kullanmaya yöneltti. Koltuların altını tercih edenler oyunları gölgede yatarak izleme olanağı buldu.
[/COLOR]

46.jpg

[COLOR="Black"]Trafikteki binbir türlü cümbüşü defalarca sayfalarımıza taşıdık ancak bu hafta Alanya'dan gelen fotoğraf Türk mizah tarihine adını altın harflerle yazdırmaya aday. Motosiklete bağladıkları bir iple arıza yapan otomobili 3 km çeken ve trafikte gönüllerince seyredenleri görenlerin ağzı açık kaldı. Bir ara yokuş aşağı inerken hızını artıran otomobil motosiklete çarpma tehlikesi yaşasa da 'uyumlu' ikili hedeflerine ulaştı. Lütfen siz denemeyin!
[/COLOR]
43.jpg

yorumsuzBig Grin
33.jpg

3.jpg

[COLOR="Black"]HIRSIZLARIN ŞAŞIRTAN NOTU!
Trabzonlu Halil Turan'ı geçtiğimiz günlerde işlettiği markete giren hırsızlar bıraktıkları notla şaşırtmış. İşte Turan'ı karışık duygulara sevkeden not: 'Dükkanında çalınacak bir b.. yok. Polise şikayet etme, bizi bulamazlar.' Halil Turan mallarının çalınmamasına sevinirken, beğenilmemesine içerlemiş.
[/COLOR]
26.jpg
Ara
AsLı
saqoL adem Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]sende sağol aslııı

aslı yaaa senin keremin yokmuBig Grin
[/COLOR]
Ara
AsLı