:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu sefer eli yüzü düzgün bi konu açtım(değiştim artık)
G l s M
biliyormm öncede açtığım konu iğrençti hatta silindi:yikildim: (hiçde komki değil ama nese)

şimdi ben şuna uyus oluyormm arkadaşlarla geziyoz Fln dönüşte otobüse biniyosun kenrkart tabee.Bitmiş kalmamış içinde !!işleminiz geçersiz!! die afedersiniz bi tarafını yırtıyo.O kadar sinir bişy ki arkadaşların ynnda gülünç duruma düşüyosuunn(oysaki komik bi durum değil zaten bnm başıma gelmedi)
bi de dershaneye Fln gidiom çanta sırtımda kurşun gibi zaten bizim durakta da bi ben biniom zaten kentkartı gösteriom işleminiz geçersiz işleminiz geçersiz ben seni bi işlemini geçersizleştircem bi gömcem ya nese ee haliyle bi ben binince herkes bana bakıyo çantayı çıkar para ver bilmem ne bilmem ne ama abim güzel azar yiyo sora:yikildim:
ama harbiden ertesi gün sinirden uçuk çıkıyo dudağımdaSad
Ara
HaLLeDeRiZ
SadSadSadSadSadSadSad:
Ara
ѕqρα кJмя
doLdr o zmn kartLarini :d
Ara
izmirlee_706
bastır parayı doldur kentkartı kuzii!..bozukluk yoksa wererim ben:yikildim::yikildim:
Ara
G l s M
yha arada oluo öle doldurmayı unutuyosun yada tam doldurcan otobüs gelio Fln doldurmasını bizde bilioss ;Wink :yikildim:
Ara
*fahriye*
yaa bnecede iğreennçç bişey basıma gelmedi ama bütün gözler birden sana dönüyo ister istemez utanıyosun ıyhh iğreencc
Ara
GCLRNFNS
bence normal bişi senin adınada uyuzluk bişi emin ol bu herkesin başına gelen bişi mutlu ol bence okişSmile
Ara
G l s M
SmileSmileSmilesaolll
Ara
nry8
ayy bnce çq saçma hiç başıma glmedi ama snde ksım dolu tutsana 1 ira 1 lira mı dlduruon:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahanda penum uyuz OLDu?um Konu... zEHiR 10 967 04-01-2022, Saat: 04:01 AM
Son Yorum: wildfang
  [uyus oluyorumm biricigimmminn benden uzaktaa taaa ADANALARDA olmasınaa gel artık] Shimariq_Shey 3 521 03-26-2007, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: PrinceSs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:39 AM