:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yanlış numara
cambaz
:yikildim: kadının biri bir gün evine temizlik şirketinden bir hizmetli çağırır. hizmetli gelir ev sahibesi kadına sıkı sıkı tembih eder. evin hangi köşesinden temizliğe başlamak istiyorsan başla ama sakın şu karşıdaki odaya girme diyerek yatak odasının kapısını gösterir. ve sakın ne olursa olsun beni rahatsız etme der ev sahibesi odaya çekilir. aradan bir saat kadar zaman geçer ve telefon çalar. hizmetli kadın telefona bakar karşı taraftaki kişi merhaba ev sahibesi nerde die sorar hizmetli kadın ev sahibesinin yatak odasında olduğunu söyler telefondaki kişiye. adam sizden bir şey rica edebilirmiyim die sorar. tabi der hizmetli kadın. telefondaki adam sevinçle şimdi mutfağa gidin ve dolabın üst rafında bi tabanca var onu alın. kadın koşa koşa gider ve tabancayı alır. telefondaki adama buldum der. adam ben o evin sahibiyim karım beni aldatıyor şimdi gidin o tabancayla karımı ve o adamı vurun der. hizmetli kadın peki der gider ev sahibesiyle adamı vurur. tekrar telefona gelir ve vurdum der adama. adam şimdi bahçedeki havuzun yanında boş alan kazın ve adamla karımı oraya gömün der. kadın gider arar arar ama havuz bulamaz telefona gelir ve adama derki burda havuz yok buranın bahçesi bile yok der. adam sonradan anlar ve kadına derki yanlış numara kusura bakma
Ara
d€n!z kısı
ehuehu yanlışh numara :yikildim:
d€n!z kısı
paylaşım için tşkler
deryalım
özge neyen parçalıyon kendini öyle kısss...,Smile
ben hiç komik bulmadım yaa???
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]neden gayet güselBig Grin

[/COLOR]