:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cinlerle ve ruhlarla uğraşmayınn...
G l s M
:??
belki bi çoğunuz belki de hepiniz inanmayabilirsiniz ama tamamen gerçek..

Şimdi bi kız (22) ve erkek kardeşi (20) evde tek başlarına ve canları çok sıkılıyomuş.Erkek kardeş diyo ki
-Abla var mısın eğlencesine cin çağıralım
-Peki ablam.
Şimdi bunlar yapmışlar bitirmişler nasıl yaptılarsa çağırmışlar ama gelmemiş ama ikisinin de içinde garip bi sıkıntı varmış.Ve erkek
-abla ben korktum bi dışarda gezinip gelcem. demiş
ablası çok ısrar etmiş gitme die ama çocuk dinlememiş.Erkek gittikten sonra kız çok korkuyomuş.Televizyonu açmış işte izliyomuş unutmuş herşeyi korkmuyomuş falan.Sonra orueduğu ikili koltukta birden çökme olmuş kız oturuyo bi kenarda diğer kena çökmüş(hani nasıl biri oturunca çöker işte öle) kız aptalca bişy olduğunu sadece öle hissettiğini düşünmüş ama çok korkuyomuş daha sonra bi ses gelmiş hemen yanından:
-Neden benimle uğraştınız.
Kız tabi tvnin sesini açmış kulaklarını kapamış gözlerini yummuş ve
-Seni duymuyorm ki seni görmüyorum ki. demiş
Ruh:
-sen görmezsen görme ama ben seni görüyormm demiş.
Kız hemen koşa koşa odasına gitmiş kapı arkasına oturmuş gözlerini kapamış
ruh yanına gelmiş.
-Sana bakmıycam seni görmiycem. demiş kız.
Ruh:
-Bakmazsan bakma ben seni görüyorum .demiş
Kız anlamış ve gözünü açıp bakmış gördüğü şey baş örtülü bembeyaz yüzlü bi teyzeymiş ama çok sinirliymiş ve burnundan soluyomuş...
Neyse kıza demiş ki eğer bir daha benimle uğraşırsanız başınıza geleceklerden ben sorumlu değilim demiş
ya arkadaşlar düşünün nasıl bişy oturuyosun bişy beliriyo FLn ıyy
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]insan kendisi şahit olmadan inanası gelmiyor...
ama cinlere inandığım kesin...
koskoca cin suresi var kimse inkar edemez...
[/COLOR]
Ara
G l s M
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan kendisi şahit olmadan inanası gelmiyor...
ama cinlere inandığım kesin...
koskoca cin suresi var kimse inkar edemez...

evt cinler var ama onların insanlarla uğraştığı onlarla konuştuğu birass şüpheli..
Ara
izmirlee_706
ya jkuzi yapma boyle ben ewde yalnız kalıomSmilense cinlerin içinde kotuluk yomus ole ahmet dayım solemiştiSmile
Ara
ZeNabiN
G l s M Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evt cinler var ama onların insanlarla uğraştığı onlarla konuştuğu birass şüpheli..

bende böyle düşünüyordum fakat bir hadisde Peygamberimiz(s.a.v.) Kur'an okurken onu dinlemeye geldiklerin. okudum. anneme sorduğumda onların farklı bi boyutta yaşasalarda bizimle iletişim kurabileceklerini anlattı. ayrıca Kur'an onlara da indirildiği için bizim onlardan üstün olduğumuzu onlarda biliyor. insanlara nasıl yasaksa cinlerle uğraşmak onlara da bizle uğraşmak yasak. yalnızca onların da iman etmeyenleri bizle uğraşır. bunları tefsir hocama da doğrulattım için rahat yıllardır. bu nedenle korkmamıza gerek yok. biz onlardan üstün olduğumuzu bildiğimiz ve buna inandığımız takdirde bir de Allaha dayanırsan tek kişi yüzünü korkuturuz AlimAllah. yine de tedirgin olanlar varsa Cin Suresinin tefsirini okumalarını tavsiye ederim. çok rahatlatıyo.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:09 PM