:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ters ayaklı şeytan (yine yurt hikayesi)ben çok etkilendim unutamıyormm
G l s M
şimdi belki uzun gelebilir ama ister okuyun ister okumayın siz bilirsiniz....Confusedmiley18:

şimdi bi yurtta (yatılı bi okulda) kızlar odalarına çekilmişler yemekten sonra ve toplanıp birbirlerine şeyten ile ilgili hikayeler anlatmışlar.Tabi ki hepsi korkuyo ama nasıl olsa bu kadar kişiyiz ne olabilir ki die düşünüyolar.Nese bunlar birbirlerine şeytanın ayaklarının ters olduğunu ve içine şeytan giren birinin de ayaklarının ters olduğunu sölüyolar..

Sonra hepsi korka korka yatıyolar ve uyuyolar.Ancak bi kızın tuvaleti gelio ve yalnız korktuğu için bi arkadaşını uyandırıp onun da gelmesini istiyo.Kız çok nazlanıyo ama arkadaşını kıramayıp razı oluyo.Tuvaleti olan kız işini bitiriyo tuvalet kapısına çıkıyo arkadaşının yanına arkadaşı kıza aşırı boğuk bi sesle:
-İşin bitti mi? diyo
kız çok şaşırıyo ve korkuyo tam:Evet bitti derken arkadaşının ayaklarının ters döndüğünü görüyo ve koşmaya başlıyo tabi ayakları ters olan kız orda bekliyo kızın peşinden gitmiyo.Ve bu arada diğer kız tuvalete geldiğine arkadaşını çağırdığına binpişmandır ama hala koşmaktadır.Bir süre koştuktan sonra bi hocasını görür ve çok korktuğunu ve olanları söler.Olanları anlattıktan sonra :
-Hocam görmeliydiniz kızın ayakları tersti ve bana çok kötü bakıyodu ve ayakları tersti inanamıyormm diyo.hocası kıza diyoki
-Ayakları benimkiler gibi mi yani ha sölesene . dio
kız hocasının ayaklarına baktığında onun da ters olduğunu görüyoo
işte bu hikayeden sonra o okulda böle olaylar devam etmiş ve o kız asla bulunamamış....:??
Ara
d€n!z kısı
paylaşım için tşkler
şaban öz
arkadaşlar böle şeylere inanmayın ve inandıysanız arkadaşınıza değil
YÜCE ALLAH'a sığının
Ara
AfrâsyâB
heheheh benimkiler gibimiydi Big Grin yok hocam onunki 36 numaraydı ya inanmayın saçma ya
Ara
ouhn
saçma ötesi
Ara
speedy_girl

böl€ $€l€r yoq b€a ... Smile
Ara
AfrâsyâB
abe yok bea Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
ben tırsarım yaaaaaaaaaa:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eroinin ilgin? hikayesi (t?p facias? ) eRCi 1 381 04-05-2022, Saat: 07:56 AM
Son Yorum: wildfang
  ?nl? astrolog B?lent K?sa?n?n Kapadokya hikayesi soyle 1 438 04-02-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Şeytan'ın Ayakları By LaNeTh 8 791 07-17-2008, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: 'RapperLadys
  Bir Bebegin Hikayesi! ~N@rcicegi~ 12 1,298 07-02-2008, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  5 ayakLı,2 kuyRukLu, buzagı .... CaNaT 4 416 09-28-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:06 PM