:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorbi.com T?rk Arama Motoru
fobi
T?rkiyenin Yeni Arama Motoru foorbi (bilene sorbi) foorbi.com E?lenceli i?erik tarz? ile hayran kazan?yor t?rk tasar?mc?lar?n sadece 10 dk. yapt??? site b?y?k ilgi g?rd?...

Yahoo' t?rst?.. foorbi yi sat?n almak i?in giri?imlere ba?lad?..

Google ; ulan bu ?erefsiz benim gibi yapm?? ana hatta benim makineleri kullan?yor.. dedi..

ziyaret edin ve T?rk arama motoru diye piyasaya yay?nki kullan?c?s? arts?n.

http://www.foorbi.com

Yak?nda tolga ile k?z arama motoru yaparsak ?a?may?n.
Ara
Leader
search?q=21F&ist parametresi ile yaparız abi. Big Grin

He bu arada sen bu site ile adsense ye başvursana Wink bakalım ne dicekler merak ettim
dygsz_cck
ya aßi ne kadar kötü ßi arama motoru yaa oLamaz ya ßunu türkLer yapmı$ oLamaz sırf takLit ßi harf aratıorum onu ßiLe ßuLmuyo yuh yane Tongue
Ara
Leader
Aslında bu bir taklitten ziyade modellemeye girer. Bknz adam 15 dakikada çamaşır yıkayan bır maına yaptı, diğer firmalar da onu modelledi. Bu bir savaş stratejisidir. ( Ticari anlamda ) Bütün büyük ve küçük şirketler bunu yaparlar. Belirliş bir seviyeye de ulaşınca artık kendi teknolojilerini kullanmaya başlarlar. Ayrıca araştırmalarıma göre foorbi, ingiliz bir internet firmasının türl yatırımının ilk ayağıymıs. Bunu takip eden projeleri de geniş bant internet ve IP telefon sistemleriymiş.
fobi
Aynen abi önce küçük yatırımlar marka olunca adamlar kaliteye geçiyor.. zaten copright bilgilerinde arkamızda google var yazmışlar..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:40 PM