:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdam Gitme....
karçiçeği
Yağmurlu bir günde çıkıp gelmiştin. Yüreğime sakladım her solukta duyabilmek için seni. Sonra yağmurlarla apansız gidişin benimse yürek vurgunuyla dibe çöküşüm.. Bak bu sensiz koskoca kentin zifiri akşamında yine yağmurlar yağmaya başladı. Yağmur tenime düştükçe üşüyor titriyorum. Ben sana yenik kaldım. Sensizlik çok kalabalık geldi yüreğime, yükün ağır geldi.Taşıyamadım. Gölgen hüzünlü geldi atamamdım... Dürüst göründün güvendim. Görüyorsun ya yenik kaldım yenildim sana. Öyle birşey ki yağmurlarla birlikte ağladım sana bana.. Yüreğime kattım seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin içihden sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaştı durdu günlerce gecelerce. Hep aynı karalıkta dualar ettim. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürdüm seni aydınlığa.Tükenmiyecektik...Tükenmiyecektim.. Hoş tabi nerden bilebilirdim. Al götür beni kaybolayım yalnızlıkların kuytularında sana bürüneyim...Diledim diledim ki sende kalayım, Senin rüzgarından,ateşinden,nefesind en,içinden.. Yine boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki acıların en kahırlısı. Kahroluyorum.. Uzak diyarlardaydın geldin. Güvendim sana güvendim. Bende ben olmuştun ya sende ben.. Oysa derdim ki benim kırılgandır umutlarım biliyorum ki uzağa atarım yakınıma düşersin Bu kadar yakınıma düşeceğini nerden bilirdim. Ve çok sevdim seni Ne kadar zor tutuyorum kendimi. Şimdi ah ediyorum ben sana.Tanrım ahımı kabul et...Yüreğimdeki ateşi alıp onun yüreğine boşalt. O"da yanmalı benim gibi. Aeş gibi kor gibi yakmalı yokluğum onu yakmalı..ve sen yıldızların getirdiği bir özlem değil, ölümün bile silemeyeceği bir tutkusun içimde. Lütfen yağmurlarla gitme...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey Yüreğim Şimdi Gitme Zamanı Orhan-38 1 1,114 10-05-2021, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: Bey-az
  Gitme Hiç Mavi Düşlerimden... Ebu-CeNDeL 12 3,066 10-05-2021, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: Bey-az
  Bir Anlık sevdam.. samnaz 0 538 08-01-2010, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: samnaz
  Beyaz Sevdam x) _NaSuaDa_ 4 1,243 04-21-2010, Saat: 10:40 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Çöz YüReğiNin DüğmeLeRini GöRünsün Sevdam ... Yorgun Yürek 8 1,063 05-20-2008, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:57 PM