:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sizce En Güzel Ezik Logoso Hangisi ......
1. Logo
0%
0 0%
2. Logo
50.00%
1 50.00%
3. Logo
50.00%
1 50.00%
4. Logo
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezikbahçe Logo Yarışması .....
GCLRNFNS
62389677jh4.jpg

29322583py5.jpg

59949067qw6.gif

87508850or0.jpg
Ara
ѕqρα кJмя
yeter!

SevgiLi modLar bunLarıda görün!!

Tek tarafLı çaLı$mayın !!!!!
Ara
PCKoPaT
yha nie ßu kadar üStünde duruoSunuS ßu konunun :S
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha nie ßu kadar üStünde duruoSunuS ßu konunun :S

anlatayımm kardeşimmm lig bittiii fener şampiyon oldu aglayarakta olsaaa kayıtlara şampiyon fenerbahçe diye geçtiiii baştaaa halaoglumm olmakla bereber fenerli dostlarımmmı ve arkadaşlarımı tebrik ettim yani ben böyle bakıyorum olaya ama o arkadaş hiç yapıcı deilll yaşı itibariylede arkadaşca yaklaştım bikaç kezzz ama ne yazıkıkı en son yaptıgı hareketler hiç hoşuma gitmediii umarımm bundan sonraaa susarda bu konu bi daha açılmazzzz ben çarşıdanımmm o da çarşının ne oldugunu biliyorrrr allah affeder çarşı affetmezz canımm işteee bukadarrrrr..... eyvallahhh......
Ara
ѕqρα кJмя
İlk ben mi başlattım siz mi?

Ağlayarak oldular demekle sen başlatmış oluyosun zaten!!!
Ara
GCLRNFNS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlk ben mi başlattım siz mi?

Ağlayarak oldular demekle sen başlatmış oluyosun zaten!!!

bak güsel kardeşimmm bundaan öncesineee gitttt bayanlarınnn basket maçınaaaanaa neyseee boşveerrrrr konu açarkenn kendiii takımınlaaa ilgili konu aççç eger inanırsammm güzell yorummm yaparımmm zaten merak etmeeee ama sakınnn bidaaaahaaa bjk ve yaa gs veya herhangi bi takımla ilgili konu açmaaa benim bundan öncekii konularıma bakabilirsinnnn bi de kendikilere bak tamammı dostummmm eyvallahhhhhh....
Ara
CReATuRE
sevgili sgpa kjmr : sevgili modlar bunu görün diyosun tmm görüyoruz ve gereken yapılacaktır merak etme sen...ama gerekeni yapmamız için öncelikle seninde kişiler saygılı olman gerekiyor...bana artislik yapma diyosun sonra da bu şekilde konuşuyosun...biz zaten tek taraflı değiliz bunu unutmayın...ama senin son konularda etmiş olduğun kelimeler çok yanlış bundan böyle kimseyi küçük düşürücü ve aşşağılayıcı kelimeler kullanma ve bunu bende kullandırtmam artık...konu hakkında gereken yapılacaktır...konuda herhangi bir düzeltme yapılması gerekiyosa yapılır...

SAYGILARIMLA...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:47 AM