:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Yanl?? Anla
YARGIÇ
bazen güzel şeyleri anlatmak için kelimeler kullanmak bana göre hem kelimeyi hemde güzel olanı yormaktır o yüzden söylenecek tekşey söylenecek birşeyin olmadığıdır....
Ara
YARGIÇ
ya bu arada isyanbitmez kardeşim bu avatarı nereden buldun pardon ama sabah bende bi şok yaşattın yani ifade güzel ama senin avatara acayip alışmışım ve isminede çok yakışıyordu ne oldu hayır mı şer mi bu değişiklik
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazen g?zel ?eyleri anlatmak i?in kelimeler kullanmak bana g?re hem kelimeyi hemde g?zel olan? yormakt?r o y?zden s?ylenecek tek?ey s?ylenecek bir?eyin olmad???d?r....
KEL?MELERDEN KURULMU? B?R YAPIYI KEL?MELERLE M? YORACAKSIN. G?ZEL OLAN G?ZELE D??K?ND?R. ??YLE DE B?R S?Z VARDIR. "MAR?FET ?LT?FATA TAB?D?R" BU S?Z?N GER?EKL?K PAYI OLSA B?LE BENDEK? GE?ERL?L??? BU DERECE DE??LD?R.BEN?M ???N YAZMAK B?R ?HT?YA?TIR. YORUMLARIN ???N TE?EKK?RLER.......
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bu arada isyanbitmez karde?im bu avatar? nereden buldun pardon ama sabah bende bi ?ok ya?att?n yani ifade g?zel ama senin avatara acayip al??m???m ve isminede ?ok yak???yordu ne oldu hay?r m? ?er mi bu de?i?iklik
O DA ?SYANDI BU DA ?SYAN SADECE G?R?NT? DE????KL???. BEN DE B?R DE????KL?K YOK. NE HAYIR NE ?ER. SADECE B?R DE????KL?K.........
YARGIÇ
yazmanın ihityaç olduğu konusunda hemfikirim seninde iltifat almak için yazmadığını biliyorum güzel olanın güzele düşkünlüğü konusuna gelince bu bende bi çelişki yaratır.kelimelerden kurulmuş bir yapı olarak bakmıyorum ben içindeki anlatımın ifadenin ve kişinin emeğine bakıyorum zaten kişi güzel olmasa neyleyim yaptıkları güzelmiş
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O DA ?SYANDI BU DA ?SYAN SADECE G?R?NT? DE????KL???. BEN DE B?R DE????KL?K YOK. NE HAYIR NE ?ER. SADECE B?R DE????KL?K.........

anlad?m ama san?r?m al??kanl?klar?mdan vazge?ememek gibi bi al??kanl???m var o nedenle sordum cevap i?in saol
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı: g?zel olan?n g?zele d??k?nl??? konusuna gelince bu bende bi ?eli?ki yarat?r.kelimelerden kurulmu? bir yap? olarak bakm?yorum ben i?indeki anlat?m?n ifadenin ve ki?inin eme?ine bak?yorum zaten ki?i g?zel olmasa neyleyim yapt?klar? g?zelmi?
SENDE B?R ?EL??K? YARATMI? ANCAK BUNUN MANTI?I YOK. ARIYI BALINDAN, A?ACI MEYVES?NDEN SU?LARLAR. SONU?TA PANDOM?M YAPMIYORUZ.KEL?MELER?N ???NDEK? ANLATIM, ?FADE VE EMEK ONSUZ YARAMAZ B?R ??E. BEN?M DEMEK ?STED???M ?U C?MLE EN KISASIYLA "O KADAR G?ZEL OLMU? K? ANLATIRIM".........
YARGIÇ
"O KADAR GÜZEL OLMUŞ Kİ ANLATIRIM".........

evet sanırım bu konuda sen haklısın ama ben dolaylı yollardan bunu ifade etmeyi ve hislerimi bu şekilde aktarmayı sevdiğim için sende bir yanlış anlama yarattım.anlatma konusuna gelince benim hayranlık duyduğum insanlar vardır yazdıklarını anlattıklarını aktardıklarını çok iyi anlarsın ama anlatmaya gelince onun anlatmak istediklerinden çok farklı ifadeler ortaya çıkar o yüzden anlatıyorum demek yerine anlatmaya çalışırım demeyi tercih ederim.senin yazdıklarını beğeniyorum demedim farkındaysan hayranlık duyduğumu daha öncede belirttim o yüzden başkalarına anla-tırken anlamı bozulacağını düşünüyorum ve sadece sana şunu söylüyorum evet bunuda çok beğendim ve dilimin döndüğünce anlatmaya çalışırım BENİ YANLIŞ ANLAMA....
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"O KADAR G?ZEL OLMU? K? ANLATIRIM".........

evet san?r?m bu konuda sen hakl?s?n ama ben dolayl? yollardan bunu ifade etmeyi ve hislerimi bu ?ekilde aktarmay? sevdi?im i?in sende bir yanl?? anlama yaratt?m.anlatma konusuna gelince benim hayranl?k duydu?um insanlar vard?r yazd?klar?n? anlatt?klar?n? aktard?klar?n? ?ok iyi anlars?n ama anlatmaya gelince onun anlatmak istediklerinden ?ok farkl? ifadeler ortaya ??kar o y?zden anlat?yorum demek yerine anlatmaya ?al???r?m demeyi tercih ederim.senin yazd?klar?n? be?eniyorum demedim fark?ndaysan hayranl?k duydu?umu daha ?ncede belirttim o y?zden ba?kalar?na anla-t?rken anlam? bozulaca??n? d???n?yorum ve sadece sana ?unu s?yl?yorum evet bunuda ?ok be?endim ve dilimin d?nd???nce anlatmaya ?al???r?m BEN? YANLI? ANLAMA....
YAZDIKLARIMLA ?LG?L? "T?K G?ZELD?, BE?END?M PAYLA?IM ???N SA?OL, DEVAMINI BEKL?YORUZ" TARZINDAK? ?FADELER BEN?M ???N PEK DE?ERL? DE??LLER. ?NEM VERD???M ANLATMAYA ?ALI?TI?IMIN ORTAYA NE ANLAMLAR ?IKARAB?LECE??. SANIRIM BU B?ZE DAHA ?Y? ?FADE YOLUNDA YARDIMCI OLACAKTIR. TERC?H?N? ANLIYORUM AMA BEN?M ???N ORTADA BOZULACAK B?R ANLAM YOK. GEL??T?R?LECEK B?R ANLAM VAR BU DA SEN?N,EMY VE TUT?'N?N YORUMLARINDA OLU?UYOR. BURAYA SADECE BU ?S?MLER? YAZDIM. ??NK? D??ERLER? SADECE TE?EKK?R ED?YOR.(BU DA B?R YORUMDUR KEND? ???NDE) SEN? YANLI? ANLADI?IMA GEL?NCE BU DA OLAB?LECEK B?R DURUM. ??YLE B?R S?Z VAR MIYDI? "YANLI? ANLAMAK H?? ANLAMAMAKTAN ?Y?D?R"............
YARGIÇ
evet bu kez seni gerçekten anladım yanlış anlamak hiç anlamamaktan iyidir lafına gelince bunu daha yeni duyuyorum ama haklı bir söz en azından o zaman karşındakine yanlış anlamayı düzelttirme şansı verebilmektir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beni ?ld?rmek isteyen var m?? bilgeis 8 744 04-05-2022, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: wildfang
  hadi beni sev bilgeis 6 775 04-04-2022, Saat: 02:04 PM
  halimi anla ne olur bilgeis 1 498 04-01-2022, Saat: 05:08 PM
  Biriniz beni Bilgilendirsin... ZeNiTH 1 537 03-18-2007, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: carpediem
  A?k?mm beni nas?l buluyorsun:):) bilgeis 3 581 11-16-2006, Saat: 05:32 PM