:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minik Gs Taraftarından Tepki
ѕqρα кJмя
14971polat.jpg

Adnan Polat, Galatasaraylılar Derneği Çanakkale Şubesi'nin düzenlediği yemekte minik taraftarlarla ilginç diyaloglar yaşadı. Özellikle küçük Galatasaraylı taraftarlardan ilgi gören Polat, sarı-kırmızılı formaları giyen çocuklarla bol bol sohbet etti.

Bu yıl ligi 3. tamamladığı için Galatasaray'ı başarılı bulmadıklarını, yeni sezonda Ronaldinho, Adriano ve Juninho gibi Brezilyalıları takımda görmek istediklerini belirten çocuklardan biri, "Fenerbahçe alıyor ama bizde para yok. O yüzden transfer yapamıyoruz. [SIZE=5]Hep Hakan Şükür'ü oynatıyoruz"[/SIZE] diye söylenince yemeğe katılanlar kahkahaya boğuldu.

Polat, çocukların yorumlarını doğru bulduğunu belirterek, "Bu yıl başarısız bir sportif dönem geçirdik. Ama transferle ilgili gelecek hafta sürprizlerimiz var" diye konuştu.

Çanakkale Valisi Orhan Kırlı da Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirterek, "Adnan beyi şu anda kulüplerüstü birisi olarak misafir ediyoruz. Tüm taraftarların medeni ölçüler içinde futbol seyretmelerini istiyoruz" dedi.

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
monita
para para para Big Grin Big Grin Big Grin

napalyon da para diye diye geberdi gitdi Big Grin

gelis biraz , bos isler bunlar booos ....
Ara
tugce1905
paraylaa saadett olmazzzz
Ara
ѕqρα кJмя
2 yıl sora görcem sizi parayla saadet olup olmadıını Wink

2 yıl sorada aynılarını yazarsınz takımınız sürünürken!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PSV, F.Bahçe taraftarından korkuyor!! Ñ•qρα кJмя 1 265 09-01-2007, Saat: 01:40 AM
Son Yorum: SECO_UA22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:20 PM