:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÜLMEYENE +REP :):) çok komik...
CReATuRE
[yt]PUOT0bFgpq0[/yt]

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

GÜLMEKTEN KARNIMA AÄžRILAR GİRDİ VALLA :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
cady_funda
nıhahaha ben o oğlanın izlediğini ablama yolladığımda oda aynı tepkiyi verdi ama o sandalyeden düşmüştü orası ayrı bi mesele hahah yaa koptum haa birden bende hopladım ama çığlık atınca Smile ayh arkadaşım alemsin haa emeğine sağlık
Ara
Rüya Güzeli
Yaw kahkaha atmadım ama sırıttım yinede istiyorum ben + rapimi Big Grin
Ara
CReATuRE
sonuçta yüzünde bir tebessüm olmuş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Qetesh
Big GrinBig GrinBig Grin bende oğlanla beraber korktumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
ahahaha ߀nde koptum :yikildim: rep mep iStemiom zate güLdüm ya o da yeterBig Grin
Âh be.
Ara
d€n!z kısı
+reqimi isterim ben gülmedim çünkü;daha önceden izlemiştim
CReATuRE
özge daha önce izlemediysen tabiki gülmezsin Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok komik reklam :) w_ytx12 1 470 12-22-2007, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: blue_belial
  İlginç komik ve iğrenç resimler video Qetesh 5 1,422 08-19-2007, Saat: 06:36 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Komik Görüntüler (kopma Garanti) SECO_UA22 11 1,446 08-19-2007, Saat: 06:25 AM
  Komik Görüntüler (kopma Garanti)-2 SECO_UA22 5 614 08-19-2007, Saat: 06:25 AM
  arkadaşlar çok komik mutlaka izleyin kankusturucu 4 446 08-16-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: deryalım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:41 AM