:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben aşk nedir bilmiyorum desem bana aşkın ne demek olduğunu anlatabilecek biri varmıı
kötü
ben aşk nedir bilmiyorum desem bana aşkın ne demek olduğunu anlatabilecek biri varmıııı????
Ara
jeren
aşk anlatılmaz yaşanır
Ara
pptya83
Aşk bir elma şekeridir ,yalarsın yalarsın elinde çubuğu kalır...
Ara
yutyuty
Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır.....
Ara
By_Clasik
sanırım ben bilgim üzerine yardımcı olabilirim tabi senin aşkı nasıl benimsediğinede bağlı aşk dediğimiz kavram 2 bedenin birbirini çekmesidir bir elektiriklenmedir afrodizyak ve adrenalinin birleşip verdiği haz duygusudur !!! bilim dünyasına bakarsak aşk bir sexdir !!! Saygılar sevgiler !!!
Ara
Lacrimosa
aşkı anlatmak zor hatta imkansız yaşamak lazım.
Ara
pcko
sana katılıyorum bende hıc asık olmadım ne demek old bende bılmıorm inş bı gun ogrenırsın
Ara
Rüya Güzeli
AŞK: koskoca bir sevginin kelimelerle anlatılmıycak kdr uzun bi sewginin kısaltılmışıdır.karşındakine karşı farklı güsel duygular beslemektir. Gözünü açtıgında onu kapadıgında onu görmektir. Her saniye onu hatırlamak her saniye onu anmak her saniye onu özlemektir. aşk bazen tatlı bi acı çekmektir. aşk En mutlu gününle en heycanlı gününün karışımı gibidir. aşk insanı tipten tipe sokan bi duygudur. aşk insanı uzaklara götürendir.aşk insanı saflaştırandır aşk insanı çocukluguna götüren onu bebek yapandır. Aşkın nefreti yoktur nefret ettigini sansan da aşkın nefreti yoktur. Aşk baya bi zamanla geçebilen ama sewgi kalan bi duygudur.

tabi aşkı anlatmak için bu kdr kısa bi yazı yetmez Big Grin
Ara
Toprak Yolu
aşktan çok anlayan ESRA bizde aşkı böyle biliriz amma biz daha acısını yaşadık aşkın sen madem aşktan anlıyordun da neden anlamadın beni
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 859 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Korktuğun şey nedir...... eRCi 4 503 04-14-2022, Saat: 10:01 AM
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,975 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 540 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 422 04-13-2022, Saat: 03:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 05:07 PM