:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DeRyAlIm&GoShtriDeR
GCLRNFNS
slm herkesseeeeeeee millet öncelikle böyle bigün de arınızda olamadıgım için çok üsgünüm şuanı sizinlee paylaşmayıı çok isterdimmm ama malesefff olmuyorrr sennn benimm güselll sevgilimm bugünnde senin yanında olamadıgımm içinn çok üzgünümmm ama akşammaaa kesinn beraberrizzz benii affet ve sizzz degerli dostlara arkadaşlara degerli yorumlarınızla yanımızda oldugunuzzz içinnn tşkkk lerr ediyorummmm hepinizzz sagolunnnn sende sagoll duygusuzformm sayende çok güsell ve düşüncelerinii hersaman paylaştıgım bir sevgilli kasandırdınnnn banaaaaa iyiki varsınnn deryalımmmm bitanemmmmm SmileSmileSmile bişi dahaa yaaa nedenn herkesss eniştee sanaa iyi baksınnn diyoorrr nedennn oo banaa iyi baksın diye bi yorum okumadımm bunudaa söylemedenn geçemiycemmm hepinizee sevgilerimlee ....dostlarrrrr...... bitanemm akşama görüşücegizzzz ŞİMDİLKKK BYYYYYY byyyySmileSmileSmileSmile
Ara
deryalım
canım benim dostlarım bana kıyamadakları için öyle diyolarSmile
yanımda olmamann önemli diil şuan bunları yazdın ya inan çok mutlu oldum.akşam acısını çıkartırırzz...Smile
saol yanımda ve benimle oldugun için canımm........
Ara
izmitli_peri
kıs ganga sende enişteme ii bak.bakmazsan karsında benı bulurusun Smile Smile oldumu enişte Smile Smile nasılımmm ganga
Ara
MasaL_perisi
GÜZEL ve MUTLU GÜNLER SİZİNLE OLSUN
DERYALIM & GOSHTRİDER
1331kz6qe0.gif
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıs ganga sende enişteme ii bak.bakmazsan karsında benı bulurusun Smile Smile oldumu enişte Smile Smile nasılımmm ganga

saolll peri biraasss geç oldumuuu ama twemizzzzz olduuu yanee:hihi :hihi :hihi
Ara
deryalım
teşekkürler masal perisi...
Ara
deryalım
süpersin ganga ha böyle enişteyide koruyun bakam Big GrinBig Grin
Ara
y3l!s
HERŞEY KARŞILIKLI BAKEMM ikinisde birbirinize ii bakınnn..
amma kıskancmış enişte deryamm :yikildim: seni kıskandıı:hihi :hihi
Ara
deryalım
y3l!s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HERŞEY KARŞILIKLI BAKEMM ikinisde birbirinize ii bakınnn..
amma kıskancmış enişte deryamm :yikildim: seni kıskandıı:hihi :hihi
seven insan kıskanır dermişim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
wayy wayyy wayyyyyyy....gözlerim yaşardıBig Grin allah mutlu etsin ikinizide yaff....walla çok sevindim, iki değerli insan duygusuzun bağrından çıkıp gelmişBig Grin buralarda birbirini bulmuş ne güsel bi duygu...allah tamamına erdirsin inş...inanın çok mutlu oldum, ..lafı fazla uzatmim...darısı başımaBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-25-2024, 06:02 PM