:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
avatar ve imzadan kişilik tahmini
izmitli_peri
inş beklerız.gusel yer canım hayırlısı.bende sana kişilik tahmını yapım.gusel hoş.sevecen cana yakın Smile Smile
Ara
d€n!z kısı
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş beklerız.gusel yer canım hayırlısı.bende sana kişilik tahmını yapım.gusel hoş.sevecen cana yakın Smile Smile
dost canlısıSmile
izmitli_peri
bu bole ıkımız arasın da gıdermıs Smile Smile pardon ya senın oturdugun yer neresi canım
Ara
d€n!z kısı
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu bole ıkımız arasın da gıdermıs Smile Smile pardon ya senın oturdugun yer neresi canım
istanbul-silivri
ayy ben daha senin ismini bile bilmiorum?Smile
izmitli_peri
uzak deılmıısın kıs bende cok uzak bı yered sandım senı.bı ınsan merak edıp de gıtmezmı ızmıte Smile Smile oyle dıorum ama bende sılıvrıye hıc gıtmedım Smile Smile adım kader m.o
Ara
!Sheitan!
avatarundan masum imzasında doğru profilinde aşık birisi Smile
Ara
Melek06
artisss ve yalnız ii birisiSmile
Ara
EndLess
melek gıbı bırısı cok ıyı bıde cocukları cok sever
Ara
d€n!z kısı
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uzak deılmıısın kıs bende cok uzak bı yered sandım senı.bı ınsan merak edıp de gıtmezmı ızmıte Smile Smile oyle dıorum ama bende sılıvrıye hıc gıtmedım Smile Smile adım kader m.o
merak ettim netten resimlerine baktım güsel biyere bensio ama 1 ay sonra gidicesSmile
gel gel silivride çoq güsel bi yerSmilebende m.o kaderSmile
izmitli_peri
inş gelmek ısterım nasıpse kıs bı usttekıne yorum yapmamıssın denız kısı.aşıksın bacım aşık Smile Smile allah ayırmasın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ?sttekinin avatar?na bakarak karakter tahmini yapmaca... lavinya 178 4,894 04-06-2022, Saat: 03:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Avatardan Kişilik Tahmini Oyunu BiRiciGim 913 13,014 07-31-2008, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: rüzgargülü
  avatar veya imzadan karakter tahlili oké?? G l s M 103 2,970 12-01-2007, Saat: 06:49 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  G?c?k Avatar !! Lacey 5 526 11-16-2006, Saat: 05:17 PM
Son Yorum: d€n!z kısı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:11 PM