:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birini öldürmeniz Gerekiyorr
ÖLÜM MELEÄžİ
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pompalıyla kafasını dağıtır ve resimlerini çekip bu sitede paylaşıma sunardım

Big GrinBig GrinBig Grin iyi fikirr
Ara
MorciveT
Gülmekten Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
kendimi öldürürdüm hemde kafama sıkarak çünkü sevdiğim gelmedikten sonra yaşamamın hiçbir önemi yok.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
Senin Sevdiğinmi Varr
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ewet hemde büyük bir aşkla seviyorum.ama önce sen ölüm meleğimisin yoksa pikomu.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
ölüm Meleği::d:d
Ara
kronik
faruk kardesım ve imkansızım yahu siz sadist misinizBig Grin alla alla :yikildim:
Ara
themelikeS
önce onun gıcık olacağı herşeyi yapardım daha sonra başkası adına ıssız bir yere çağırırdım onu orda bağlar bırakırdım artık sonuç ne olur bilemem
Ara
aKMeL
konuya bak ya neler yazılmış herkes içindeki şeytanı uyandırıyo heralde bazıları barda filmini bazıalrıda testereyi izlemiş heralde etkisinde kalmışlar şuanki ruh halimde bi insanı öldürürsem heralde silahla öldürürdüm çünkü bıçak vs ile öldüremem bşeydaha öldüreceğim insana kin ve nefretim de önemli tabi
Firdevs
Onu değil kendimi öldürürdüm,çünkü öldürülmeyi haketmişse buna ben sebep olmuşumdur. Ben izin vermedikten sonra kimse bana zarar veremez, ben izin verdiğim için bana zarar vermiştir.Ve ölüm benim hakkımdır,onun değil
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 02:21 PM