:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birini öldürmeniz Gerekiyorr
ÖLÜM MELEÄžİ
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanındayım senın devam etBig Grin oldurdugun zaman bı anlamı kalmaz deyılmı amaSmile

iyi sao löle bir durum filan olursa çağırırıım gelirsin Big GrinBig Grin
Ara
piko
ayıpsın bı ıslık cal hemen gelırımBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ACI ÇEKTİRE ÇEKTİRE MESELA SIRTINA KIZGIN DEMİR BASTIRIP ÖLDÜRMEM İÇİN YALVARTIP ONDAN SONRA KAFASINA SIKMAK.EN KOLAY YOL BENCE.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
iyi sen döversin bn öldürürrüm Big Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ACI ÇEKTİRE ÇEKTİRE MESELA SIRTINA KIZGIN DEMİR BASTIRIP ÖLDÜRMEM İÇİN YALVARTIP ONDAN SONRA KAFASINA SIKMAK.EN KOLAY YOL BENCE.

bunu kafa aşağı sarkcan snra kırpaçla sırtına sırtına vurcan acı çektirerek Big Grin

görende bizi pskopat sancak gerçi ölyimde Big Grin Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi sen döversin bn öldürürrüm Big Grin
İYİ O ZAMAN ACI ÇEKTİRMESİ BENDEN AÄžIZ TADIYLA ÖLDÜRMEK SENDEN.SİLAH LAZIM OLURSA HEMEN TEMİN EDELİMicon10.gif
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İYİ O ZAMAN ACI ÇEKTİRMESİ BENDEN AÄžIZ TADIYLA ÖLDÜRMEK SENDEN.SİLAH LAZIM OLURSA HEMEN TEMİN EDELİMicon10.gif

yok silah diek öldürüyor ama cinayet işlerken naylon giysiler giyelim iz yapmazBig Grin araştırdım Big Grin bıçakla sopayla
Ara
*Asİ-yÜrEk*
BEN ÖNCE KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTERDİM EN AZINDAN ÜZENLER BİR DAHA ÜZMESİN AMA SAHİCİ ÖLÜM ŞÖYLE AÄžIZ TADIYLA YANİ ACI ÇEKE ÇEKE.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN ÖNCE KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTERDİM EN AZINDAN ÜZENLER BİR DAHA ÜZMESİN AMA SAHİCİ ÖLÜM ŞÖYLE AÄžIZ TADIYLA YANİ ACI ÇEKE ÇEKE.

iyi öldür sen ölürsen bana kim yardım decek öldürmedeBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi öldür sen ölürsen bana kim yardım decek öldürmedeBig Grin
O ZAMAN VAZGEÇTİM KENDİMİ ÖLDÜRECEÄžİME SANA YARDIM ETMEYİ TERCİH EDERİM.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 08:13 PM