:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birini öldürmeniz Gerekiyorr
şaban öz
BENİM ÖLDÜRMEK İSTEDİÄžİM KİŞİ DHA DOÄžRUSU KİŞİLER PKK LILAR HEPSİNİ EL ELE TUTUŞTURUR ÖNCE ISLATIP BAŞDAKİ ADAMIN ELİNE ELEKTİRİK VERİRİM ÖLMEZLERSEDE ANKARALI NAMIÄžIN DEDİÄžİ GİBİ DEVREYE DEDEDEN KALMA 7.65 GİRER SONRASI MALUM:A::A::A:
Ara
OREGON
gene deli deli konular açmışsınBig Grin
Ara
piko
ben oldurmez surundururdum valla ıskece ederdım yalvarıp benı oldur dıyene kadar ıskence ederdım
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben oldurmez surundururdum valla ıskece ederdım yalvarıp benı oldur dıyene kadar ıskence ederdım

hatta şey yapcan zincere bağlıyıp kollarından ayaklarından bunu soyucan bıçakla etini kescen Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
OREGON Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gene deli deli konular açmışsınBig Grin

Big Grin sus Big GrinBig Grin senden bulaştı böle konular açmak napıyım Big GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
N€ kAdAr cAn!SiN jNm ... naSıL kIyIm YaPıLıR kİ !!! bA$Ka YoLLaRdAn AL hInÇıNı ߀A !!!
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:N€ kAdAr cAn!SiN jNm ... naSıL kIyIm YaPıLıR kİ !!! bA$Ka YoLLaRdAn AL hInÇıNı ߀A !!!

BAnamı dedin cani diyeBig Grin
Ara
piko
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAnamı dedin cani diyeBig Grin
yanındayım senın devam etBig Grin oldurdugun zaman bı anlamı kalmaz deyılmı amaSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
KIRBAÇLAR BENİ ÖLDÜR DİYENE KADAR KIRBAÇLAR VE KIRBAÇLAYARAK ÖLDÜRÜRDÜM.
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KIRBAÇLAR BENİ ÖLDÜR DİYENE KADAR KIRBAÇLAR VE KIRBAÇLAYARAK ÖLDÜRÜRDÜM.
hah guzel fıkır valla
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 05:34 PM