:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birini öldürmeniz Gerekiyorr
TutkuM
kesinlikle birini öldüremem böcek öldüremiom kaldı ki insan öldürmek çok canisininz bea...
Ara
son
İnsanlar her ne sebep olursa olsun öldürmek için değil; yaşamak ve yaşatmak için yaşamalı....
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanlar her ne sebep olursa olsun öldürmek için değil; yaşamak ve yaşatmak için yaşamalı....

benimde beklediğim laf buyduSmile
Ara
riukeen
Birini öldürmem gerekseydi kendimi öldürürdüm çünki milyarlarca insan var hepsini öldürmen imkansız Smile
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birini öldürmem gerekseydi kendimi öldürürdüm çünki milyarlarca insan var hepsini öldürmen imkansız Smile

GALİBA SEN HERKESİ ÖLDÜRMEK İSTİYORSUN
Ara
speedy_girl
JnM ßu KoNuYu AçMı$SıN ... S€nİn ÖldÜrm€K İSt€DiÄžin VaR Mı ?
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:JnM ßu KoNuYu AçMı$SıN ... S€nİn ÖldÜrm€K İSt€DiÄžin VaR Mı ?

ewet canım var farkındaysan hep artık cinayetli konşular açıyorumSmile

kim diye sormaada var ama
Ara
speedy_girl
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet canım var farkındaysan hep artık cinayetli konşular açıyorumSmile

kim diye sormaada var ama

s€N! ßöL€ kOnUlAr AçMaYa İT€n n€D!r ... ? s€N dAhA !Y! ß!L!rS!N AMA ... €N ßÜyÜk sİlAh s€Vg!D!r . ToHuMlArInA s€Vg! €k Smile
Ara
son
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde beklediğim laf buyduSmile

Teşekkür ederim yanıtına. Dilerim herkes bu düşünceyi yaşar....
Ara
chuLsuzz péri!
yha ben kana bulamam elimi direk boğarakkk ortalık kan filan olmasınn ama ben boğamam sevgilime sölerim o yapsınBig GrinTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 08:30 PM