:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kadının Günlüğüne Bakın, Bi de Erkeğin Günlüğüne
soyle
Kad?n?n G?nl???
Bug?n ?? y?l bitti. Onun kar??s?na gelinlikle ??kt???m g?nk? kadar mutluyum. Tanr?m, onu ne kadar seviyorum. M?kemmel bir erkek, cazibeli, yak???kl?, anlay??l?,sevecen, her ?ey var.
Bug?n Cumartesi, b?rakt?m arkada?lar?yla e?lensin. En sevdi?i yemek olan past?rmal? kurufasulye ile pilav yap?yorum. Pi?ti, demleniyor. Banyo yapt?m, en sevdi?i k?yafeti giydim. Yemekten sonra, ??minenin kar??s?na
bir ?i?e k?rm?z? ?arapla uzanaca??z... Eve geldi sonunda. Beni ?p??? biraz so?uktu, akl? ba?ka yerde sanki. Aman Tanr?m, yoksa? T?m cilvelerime ra?men, bana sald?rmad?. Arkada?lar?yla ne yapt???n? sordum, a?z?nda bir ?eyler geveledi.Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalg?n, hala uzak,hala kabu?una ?ekilmi?. Herhalde ?TEK?N? d???n?yor.
Benden gen? mi acaba? ??yerindeki sar???n pazarlama temsilcisi olmas?n?
??minenin kar??s?nda ?arab?m?z? yudumlarken, art?k dayanamad?m "neyin var?" diye sordum. G?l?msedi, zoraki bir g?l?mseme, ac? dolu, uzakl?k dolu.. "Yok bir?eyim" diye ge?i?tirdi. O g?r?l g?r?l yanan a?k?n bu kadar
?abuk bitece?ine inanam?yorum, daha d?n bana ebediyete kadar benimle
olmak istedi?ini s?yl?yordu. Bug?n aram?zda ileti?im kopuklu?u ba?lad? bile. Belki de kilo al?yorum. ?ok mu v?r v?r yap?yorum? Elini tuttum.
Elimi ok?ad?, ama eller hissiz, parmak u?lar? so?uk... Stepe ba?lasam?
?ocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kand?rmaktan ba?ka bir ?ey de?il bunlar.
Bitti...Bittti...Bitti.
Tanr?m, ?lmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollar?na att?m.
A?laya a?laya uykuya dalm???m.

Erke?in G?nl???:
?f be, Fener yine yenildi.. sampiyonluk bize nasip olmayacak ah be ahh :S
kari da tutturdu neyin var die takim elden gitmis gelen gol atio giden valla canakkale bogazini gecti giren cikan bellli degil :S
Ara
tugba
eline sağlıkBig Grin
Ara
yasmin
SÜpermİŞ Erkekler İŞte Ne DİyceksİnSmile
Ara
soyle
yaw biz boleyiz ne yapalim elden bisey gelmez
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evli erkeğin duası.... Pessimist 9 625 04-14-2022, Saat: 01:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Şu İngilizceye Bakın...! EyLuLce 8 628 04-13-2022, Saat: 05:40 PM
  Dikkat Dikkat Kadının Kimyası ÇözüLdü =) PCKoPaT 9 497 04-11-2022, Saat: 02:14 AM
  kadın ile erkeğin icatları Qetesh 1 321 04-07-2022, Saat: 07:43 PM
  Erkegin Ayrıldıktan Sonra 60 Saniyesi :D Masal_yuzLu 2 322 04-07-2022, Saat: 04:12 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:24 AM