:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşağılıksınız
mehmetkılıc
Dibi görünmeyen koyu karanliklardan bana dogru esen deli rüzgar,söylermisiniz bana su adina insan denilen basit yaratiklar neden bukadar adi!?
Ve sen disi seytan! onlardan biri olmak zorundamiydin.Hayatimda ilk defa birine yani sanaaa inanmaya ihtiyac duydugumun farkina vardim.Sana inandim ve tahmin bile edemiyecegin kadar cok sevdim.Ama tam kazandim derken doksaninci dakikada yedigim golle yikildim.Aynanin karsisina gecip nerde hata yaptigimi defalarca sordum kendime.Issiz sehrin issiz sokaklarinin arka mahallerinde dolastim,belkide seni aradim,ruhu ve kalbi olmayan bir bedene sahip olan seni.Bulabilmek icin zamana meydan okurcasina bir sürü caba sarfettim.Seni sulayip yesertebilmek icin caba sarfettigim icin ise kendimi sekizde sekiz hatali buldum.Meger sen! koparilmayi bekliyen basit ve yapmacik bir cicekmissin.

Zihnimde yarattigim seni degistirebilmek icin tekbasina gücün yetmeyecektir buna emin ol.Kendine yandas ara, tipki senin gibi igrenc ve alcak olsun hepsi,belki o zaman basarirsiniz,
Ama suda bir gercekki su dünyada sen ve senin gibi niceleri oldugunu artik biliyorum.Sen ve senin gibiler ben ve benim gibilerle asla bas edemessiniz.Cünkü sizler asagiliksiniz........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:12 PM