:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bana bunu yapmayacaktın
mehmetkılıc
bana bunu yapmayacaktın,sırtımdan vurmayacaktın beni,gelişin gibi onurlu olmalıydı gidişin.Ve öylesine gururlu bitişin.Gel gör ki kötü oynadın bu oyunu.Erken düştü masken yüzünden.Demek ki sen içimde büyüttüğün dev değil bir hiçmişsin.Görüyorsun gittin ve bittin.Bana bunu yapmayacaktın,böyle bir hançerle vurmayacaktın beni.
Bir ihanetin adresi olmamalıydı adresin.yoksa ben mi yanlış tanıdım seni senin denizlerin hep mi böyle kirliydi.işte ellerinde suç ortağı bir sinema bileti.

Sigara dumanlarına harcamayacaktın beni.Harcamayacaktın bu aşkı.Aşka cellatlarına vermeyecektin beni.Şimdi bir boş bir mezar bulsam seni öylesine sevdiği için oraya bırakırdım kalbimi...

senin adın yalan olsun
yalanlarla yaşıyorsun
karşılıksız sevdim senii
yalnızlık seni bulsun..

Bana bunu yapmayacaktın.Böyle küstürmeyecektin şiirlerimi.Kan kırmızı yağmurlar yadırmayacaktın gecelerime.Kanatlarını kırmayacaktın umutlarımın.

Artık adın ihaneti çağrıştırıyor.Ve tadın bir yılanın en öldürücü zehri....Söyle şimdi kime saplıyorsun hançerini.Bilki bundan böyle yasaklanmış kitaplarım gibisin bana.Yaklaşmam yasak ,dokunmam yasak,Ve ömrümce sarılmam yasak sana

Bana bunu yapmayacaktın

senin adın yalan olsun
yalanlarla yaşıyorsun
karşılıksız sevdim seniii
yalnızlık seni bulsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ....::ÖyLe iÇiMDeSiN Ki..!::...(bana) PaPaTYa_PReNSeS 7 383 04-14-2022, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: wildfang
  ---Ne Sen Bana Mecbur Oldun--- ciciKIS 5 520 04-14-2022, Saat: 05:04 PM
  Demek Gidiyorsun Ben Bunu Haketmedim... *TATLI BELA* 5 504 04-14-2022, Saat: 03:45 AM
  Dokunmayın! Bana blue_belial 22 992 04-13-2022, Saat: 09:43 PM
  Sensin! (Bana Duydugum En Guzel Sozlerı Soyleyen Kısıye, Ufak bı hedıye) blue_belial 9 660 04-13-2022, Saat: 08:52 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:31 AM