:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meleklerin sözü vardı, senden haber getiriyorlar
EndLess
Gelsem.. gelsem de yalvarsam rüzgara,
bana senin kokunu getirirler mi?

Gelsem.. gelsemde yalvarsam her gün geçtiğin yoldaki taşlara,
bana senin ayak izinden bi parça ayırırlar mı?

Gelsem.. gelsem de yalvarsam nefesimi kesen,beni dahada umutsuzlandıran İstanbul'a,
bana senin nerde oldunu söyler mi?

Gelsem.. gelsem de yalvarsam senin yalan sevdalılarına,
bana seni neden bıraktıklarını itiraf ederler mi?

Gelsem.. gelsem de yalvarsam sokağınızdaki bir çocuğa,
bana gelipde, senin yanağına bir öpücük kondurduktan sonra, birde beni öper mi?

Gelsen.. gelsem de yalvarsam, her sabah bindiğin otobüse, vapura,
bana, dillenipte oturduğun koltuğu gösterirler mi?
Gelsem.. gelsemde kapınızın önüne, Havva teyzeye beni de içeri alır mı?
bana, senin odanı gösterip, uzun uzun seni anlatır mı?

Gelsem.. gelsem de yalvarsam Havva teyzeye,
bana da bi kere sarılır mı? dertleşip ağladığımda beni anlar, bana da hak verir mi? teselli eder mi?

Gelsem.. gelsem de yalvarsam Havva teyzeye,
bir sırrı ömür boyu tutar mı? geldiğimi kimselere söylemeden, sana benden hiç bahsetmeden.. her aradığımda seni anlatır mı?

Gelsem.. gelsem diyorumda nereye gelsem ??
Gelsem.. gelsemde neye yarar?? hadi söylesene..
Benim attığım bunca adımdan sonra, senin arkandan bağırıp, seslendikten sonra,

Bana dönüpte bir kez olsun tepki vermedikten sonra, artık bu kadar sırtını dönmüşsün gelmem neye yarar?? söylesene...

Gelsem.. gelsemde, senin yaşadığın yerlere tanıdık olsam diyorum,
Ama neye yarar be sevdiğim?? ben sende yabancı olduktan sonra, orada olmam neye yarar? senin yüreğinde olamadıktan sonra??...

Eğer sorarsan bana, sen zaten bendesin...nerde arıyoru ki seni?? İçimdesin, şu kadarcık yüreğimde, silemiyeceğim kadar büyük yer kaplamışsın bi kere??
Neye yarar söylesene??..

Bana zaten getiriyıorlar melekler haberini...
Sözleri vardı hatırlarsın.. bize hep yardımcı olcaklardı ya, hep yanımızda olcaklardı...
İnan onlar bizi hiç bırakmadılar, bir an bile sözlerinden dönmediler.yardımcı oldular, çevredeki kötü gözlerden korudular...
Ama sen içlerinden bitanesine kandında,bir ona inandın..
İşte o şeytandı be sevdiğim..sen meleklerden en kötüsüne uydun...benim meleklerim hep yanımda ama..duydum ki şeytandan çok çekmişsin, anlamışsın hatalarını, pişmanmısın ama seni kendine öyle bir bağlanmışkı onu bi türlü bırakamıyomuşsun..hep kolundan tutuyormuş, her adım atmak istediğinde, kulağına fısıldıyomuş iblis...hala onunla dostluğunu koparamamışsın be sevdiğim.. öyle diyor melekler, çok uğraşmışlar seni yolundan çevirmek için ama iblis tehlikeyi sezmiş.. artık yanında iblisin tayfalarıda varmış...sen artık zor gelirmişsin onuda diyolar...
Boynuna zincir vurmuş bi kere...çekiyolarmış karanlığa seni...
Aldatıcı bir ışık gösterip, çekiyolarmış o yola seni...ah be sevdiğim onlara aldanma dön...yolun sonunda tuzaklar var...onların elinden kurtulda artık sağlam yollarda yürü...ben seni kendime çağırmıyorum ki...bana gel de demiyorum...yeter ki şu uçurumdan dön, sonrasında zaten sadece yüreğinin sesi konuşacak.bir onu dinliyeceksin... melkeklerin de sözü var, kanatlarına alıp yol gösterceklermiş sana...bana öyle dediler sevdiğim.. bak da, bi dur, dur bi sevdiğim, dur düşün...
İçini dinle...o şeytan korku fısıldıyor, gurur fısıldıyor, yalan fısıldıyor, nefret, kin şehvet fısıldıyor kulağına bunları değil bir de ruhunu dinle be sevdiğim... yoksa sadece bu dünyada değil, öbür dünyada da zindan olur hayat...
Ara
Qetesh
emeğine sağlık kardeş.........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzdüğün Can Senden Bi Can Olmaya Çalışırken... eRCi 13 650 04-15-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Kaç Kez Gittim Kaç Kez Döndüm Senden levell 4 467 04-14-2022, Saat: 02:47 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 442 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  **Martılarla Randevum Vardı** MasaL_perisi 22 1,004 04-13-2022, Saat: 02:32 PM
  **Umutlarımız Vardı** MasaL_perisi 5 603 04-12-2022, Saat: 03:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:43 PM